Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

20 minut temu, bakusiowa napisał:

Dam Apsikowi 40 zł stałej która miała być dla Dinusia.

Bardzo dziekuje:)

Pojechalysmy z Murka po Apsika/nie wiem czy to dobre imie dla niego,czasami wydaje mi sie,ze do niego nie  pasuje/

Psiaczek jest bardzo chudy,pomyślałysmy z Murka,ze może byc chory

i jest  bardzo,bardzo mily:)

Pani Joanna cieżko zniosla rozstanie z psinka,caly czas płakała:(

Link to comment
Share on other sites

najwazniejsze, ze psiak otrzyma teraz profesjonalna pomoc, wyzywienie, lekarz i przyuczenie do domowego rytmu, a potem domek.  To naczy, ze nasza pomoc idzie na konto Murki. Moze nowa opiekunka pomysli nad nowym imieniem, mysle, ze Apsik jeszcze nie przyzwyczail sie do tego imienia.

Link to comment
Share on other sites

Apsik to bardzo miły i grzeczny piesek. Myślałam, że będzie problem z zapakowaniem go do samochodu, a on na nasz widok merdał ogonkiem, spokojnie szedł ze mną na smyczy i na komendę sam wskoczył do samochodu:) Jechał spokojnie. Zwymiotował niestety, ale jak go wypakowałam z samochodu to od razu zrobił siku i koopę. Jest bardzo ufny i wpatrzony w człowieka.

Chudy jest tak samo jak na pierwszych zdjęciach:( 

Koopkę Apsik zrobił normalną, także ta chudość to raczej nie problemy trzustkowe. Poobserwuję go pod kątem apetytu i czy nie ma jakichś dodatkowych objawów (np. kaszel) i poradzę się weta. Może wystarczy go porządnie odrobaczyć (niektóre robale, jak tasiemiec, ciężko wytępić). 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, teresaa118 napisał:

najwazniejsze, ze psiak otrzyma teraz profesjonalna pomoc, wyzywienie, lekarz i przyuczenie do domowego rytmu, a potem domek.  To naczy, ze nasza pomoc idzie na konto Murki. Moze nowa opiekunka pomysli nad nowym imieniem, mysle, ze Apsik jeszcze nie przyzwyczail sie do tego imienia.

Tak,teraz każda pomoc dla psiaka idzie na konto Murki

za kazda pomoc psiaczkowi serdecznie dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Pogoda kiepska, więc tylko trzy fotki:

47e824df23712c80gen.jpg

e0519273aa400454gen.jpg

6871b54fe8fe3768gen.jpg

 

Apsik ładnie chodzi na smyczy, utrzymuje czystość, jest bardzo przymilny. 

On ma bardzo wąski zadek i tylne łapki jakby bez mięśni. Nie kuleje, ani nic z tych rzeczy. Trzeba pewnie będzie zrobić RTG, ale to może już przy kastracji przy jednej narkozie. Wcześniej może zrobimy badanie krwi, żeby sprawdzić czy nie ma przeciwskazań do zabiegu. Może przy okazji coś się wyjaśni co do tej chudości. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...