Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Moje jest na Janów Lubelski obecnie, próbuje teraz trochę mniejsze miasta... Może tym razem się uda...
https://www.olx.pl/oferta/daj-skrasc-swoje-serce-kochany-slodziak-i-przytulak-do-adopcji-CID103-IDpTkRb.html

Po wykasowaniu statystyk, znowu tak się prezentuje ogłoszenie na OLX:
 

  • Wyświetleń: 960
  •  Tel: 28
  •   Obserwuje: 21

I wciąż nie mam pojęcia, czemu Apsik jeszcze bez domu...

Link to comment
Share on other sites

Udalo mi sie wyroznic ogloszenia Apsika na caly miesiac I Misia rowniez. OLX zdecydowanie nie dziala dobrze bo nie moglam wejsc na ogloszenia Dory zeby zobaczyc I powyrozniac inne pieski lub kotki. Musialam szukac Misia po imieniu I ogolnie ciagle sie zawiesza I dziala bardzo powoli. W kazdym razie niech sie Apsik lansuje na pierwszej stronie I pokazuje ludziam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Udalo mi sie wyroznic ogloszenia Apsika na caly miesiac I Misia rowniez. OLX zdecydowanie nie dziala dobrze bo nie moglam wejsc na ogloszenia Dory zeby zobaczyc I powyrozniac inne pieski lub kotki. 

A na czym wchodziłaś na olx-a? Z komputera czy z telefonu?

Dziękuję za wyróznienie Apsika... oby tym razem się udało psiakowi.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba by zamówić znów karmę dla Apsika, bo puszek starczy jeszcze na tydzień.  Czy ktoś zamówi czy ja mam to zrobić? Jeśli ja, to ile zamówić? Suchej karmy jeszcze trochę jest, tylko puszki się kończą. Dziennie Apsik dostaje pół puszki + sucha karma (taka wymieszana porcja mu wystarcza, często zostawia trochę, więc więcej mu nie daję).

Link to comment
Share on other sites

Murko, jeśli możesz, to zamów karmę dla Apsika. Prosimy. happy.gif 

A ile?... Jeśli suchej nie jest dużo , to może tak jak ostatnio, czyli 5 kg suchej i 12 puszek. A jeśli na ok 2 tygodnie, to można poczekać do następnego zamówienia z suchym. Dobrze, że darmowa dostawa z Zooplusa jest od 79 zł... Na ile mniej więcej starcza 5 kg karmy?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Trzeba by zamówić znów karmę dla Apsika, bo puszek starczy jeszcze na tydzień.  Czy ktoś zamówi czy ja mam to zrobić? Jeśli ja, to ile zamówić? Suchej karmy jeszcze trochę jest, tylko puszki się kończą. Dziennie Apsik dostaje pół puszki + sucha karma (taka wymieszana porcja mu wystarcza, często zostawia trochę, więc więcej mu nie daję).

a zostało coś z pieniędzy bazarkowych na karmę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...