Jump to content
Dogomania

agresywny sznaucer


dagmarak

Recommended Posts

Moja mama ma psa, sznaucera miniaturkę. Pies ma 4 lata, od początku nie był wychowywany. Kiedy jako szczeniak pojawił sie u nas w domu, próbowałam wyznaczyć granice, jednak szybko zrezygnowałam po tym jak dowiedziałam się, że za moimi plecami mama robi wszystko odwrotnie. Pomyślałam, to nie mój pies, nie wtrącam się. W ciągu tych 4 lat przeprowadziliśmy się i teraz mieszkamy osobno. Niedawno pies ten zaczął być agresywny. Kiedy ktoś powie mu "nie wolno" pokazuje zęby. Kiedy ktoś chce przejść, a on stoi na przejściu, warczy. Dzisiaj dowiedziałam się, że ugryzł mamę w momencie kiedy chciała mu obciąć paznokcie. Suka z sąsiedniego podwórka miała niedawno cieczkę. Mama twierdzi, że od tego czasu go opętało, jednak mam wrażenie, że to trwa od dawna, jednak teraz się nasiliło. Zaczynam się obawiać najbardziej o swoje dziecko, bo nie wiem czy któregoś razu jej nie ugryzie. Czy ta agresja może być spowodowana cieczką? Suka znów zaczęła się pojawiać na podwórku, więc na pewno najgorszy okres minął, jednak pies nie zmienil swojego zachowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...