Jump to content
Dogomania

Mieszaniec owczarka środkowoazjatyckiego z amstaffem


Recommended Posts

  • 2 months later...
Dnia 13 sierpnia 2017 o 10:28, Elf1977 napisał:

To żart? Jeśli tak, to głupi.

Już mnie nic nie zdziwi. Nawet Patrycja15 (lat?), która zapłaci za kundelka po takich rodzicach. I pytanie czy da radę też nie jest zaskakujące...Tak Patrycjo15-dasz radę. Na pewno masz wieloletnie doświadczenie w pracy z tymi rasami, a w razie problemu dysponujesz muskulaturą Pudziana.

Link to comment
Share on other sites

O ile to nie żart, to padaj na kolana w najbliższym kościele i módl się ażeby piesek odziedziczył najlepsze cechy obu ras po rodzicach, a nie najgorsze..... dobra, pośmialiśmy się, a teraz; nie, nie dasz rady. Sam nie wiem, czy bym dał radę. Pół biedy, że zarezerwowałaś; możesz odrezerwować jeszcze. Gorzej byłoby, jakbyś wzięła. Nie bierz.

Nie dość, że sprawisz sobie wielki, potencjalnie niebezpieczny problem, to jeszcze ktokolwiek chce ci sprzedać mieszańca za pieniądze, wyraźnie usiłuje cię oszwabić. Zajdź do schroniska, wybierz szczeniaczka, nie dawaj zarobić oszustom.

Kto w ogóle z takimi krzyżówkami eksperymentuje? A co ważniejsze, po co? Nie chcę brzmieć jak kobieta od marihuanen, ale komu to potrzebne?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chyba pozamiatane...bo skoro rezerwowalo dziecko 15 sierpnia tego uroczego kundelka,to albo ma tę słodzinke (!),albo jest juz zjedzona na obiadek.

Poza tym - to chyba zwykly troll był,bo napisał I poszedł sobie więcej nie zgladając.I dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...