Jump to content
Dogomania

MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa


fizia

Recommended Posts

Ja pier... :placz::placz::placz:

ogłoszenia:

[url=http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2990548&cid=161]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/url]

[url=http://www.psy.pl/adopcje/art3712,misio.html]Adopcja psów - Psy.pl / Adopcje / Misio[/url]

[url=http://www.ofertka.pl/gielda/szczegoly.php?nr=1699445054]Internetowa Giełda Zwierząt[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdybym miała pozwolenie na więcej szt niż mam, to już chyba bym się nie mogła stada doliczyć...
Nie mogę dać DT, ale mogę pożyczyć budę i kostkę słomy.\słoma oczywiście nie do oddania:eviltong:\ Nie jest co prawda pierwszej młodości i co za tym idzie jakości, ale zawsze to jakiś "dach nad głową". Może ktoś użyczy choć podwórka...
Dziś już znikam, bo jutro niestety co niektórzy pracują

Link to comment
Share on other sites

Ja jak widzicie kochane ciotki, mam kiepski dostęp do internety, a tam też nie bywam zbyt często. Wiem, że jak na razie pieskowi nic nie jest, mój kolega sprawdza. On nie może go wziąć, gdyż jego dziadek - z którym mieszka, ma 5 psów - w tym 3 suki:/ Potrzebuje konkretów. Moja koleżanka mówi, że jej znajomi mogą go zabrać, tyle, że są z Szklarskiej Poręby, więc to ostateczność, zresztą nie wiadomo, czy go zechcą;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Moja koleżanka mówi, że jej znajomi mogą go zabrać, tyle, że są z Szklarskiej Poręby, więc to ostateczność, zresztą nie wiadomo, czy go zechcą;/[/QUOTE]

... no jak mogą nie chcieć takiego Misiaczka, a Szklarska Poręba to nie koniec świata. Mnie się wydaje , że obojętnie gdzie ten domek by był warto tam zawieżć Misia. Przystanek nie zastąpi przecież swojego domu :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#2e8b57][B][I][SIZE=3][FONT=Tahoma]"Oddam Ci całą moją miłość,
Oddam Ci całe moje serce,
Oddam Ci nawet moją duszę,
Tylko mnie przytul, weź na ręce.[/FONT][/SIZE][/I][/B]
[/COLOR][FONT=Tahoma][SIZE=3][B][I]
[COLOR=#2e8b57]Spojrzę Ci wtedy ufnie w oczy,
Wtulę swój nosek w Twoje ramię,
Przyrzeknę wierność już na[/COLOR][/I][/B][/SIZE][/FONT][B][I][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=seagreen] zawsze...
A tej przysięgi nic nie złamie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Tahoma][SIZE=3]
[COLOR=seagreen]Więc daj mi tę ostatnią szansę,
pomóż w bolesnej mej udręce,
stanę się całym Twoim życiem,
...tylko mnie przytul, weź na ręce[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=seagreen]..."[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie jest postęp! Cioteczki teraz tylko trzymajcie kciuki! Nie mogę nic więcej powiedzieć, bo nie chce zapeszać. Gdzieś do tygodnia napiszę, jak się mają sprawy, na razie i tak jestem bez neta. Jeśli się uda MISIU BEDZIE MIEC DOM I TO PRZED SWIETAMI! Nie powinnam tego jeszcze pisać, bo do domu, ma jeszcze chyba z 1000 km, i nie wiadomo czy się uda, ale już tak się cieszę, że nie mogę się powstrzymać.
KCIUKI!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...