Jump to content
Dogomania

Na przytanku PRZEZYCIE czekał REKSIO z karłowatością! i doczekał się ciepłego, dogamaniackiego DOMKU :) powodzenia okruszku


Recommended Posts

Przed chwilą, mar.gajko napisał:

No a jak! Franka to nawet obwarczymy! Na łóżku robimy porządki, poduszki pozrzucane.

o matko...to się poczuł Panem tego domu....to już pewne:(  a Franek pokazuje mu jakoś miejsce w szeregu? czy boi się/ ignoruje kurdupelka?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

o matko...to się poczuł Panem tego domu....to już pewne:(  a Franek pokazuje mu jakoś miejsce w szeregu? czy boi się/ ignoruje kurdupelka?

Damy radę, on to z głupoty robi :) Franek się gapi, to na mnie, to na niego. Ale Reksinek już nie boja tak straszelnie, jak za długo mu w kennelce, to piska i drapie, nie ma siedzenia, jak pierwszego dnia i wyglądania.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

hihi:) moja krew;)

może uda Ci się kiedyś nakręcić jakiś filmik...mam nadzieje, że z czasem się uspokoi..  ;)

Nakręcę, tylko komuś będę musiała wysłać, bo wstawiać nie umiem :( W weekend spróbujemy spacerów, bo chyba pierwsze strachy już mamy za sobą. A do konfrontacji z chłopakami nie dopuścimy, musimy się dogadać pokojowo.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, mar.gajko napisał:

Nakręcę, tylko komuś będę musiała wysłać, bo wstawiać nie umiem :( W weekend spróbujemy spacerów, bo chyba pierwsze strachy już mamy za sobą. A do konfrontacji z chłopakami nie dopuścimy, musimy się dogadać pokojowo.

możesz do mnie wysyłać filmiki mailem czy fb. Będe wstawiać. Trzymam kciuki za Reksia i aklimatyzacje...to twardy zawodnik...mały ciałem ale wielki duchem...

Link to comment
Share on other sites

Reksio  rozkręca się,  i o to chodzi. Jeśli powarkuję,  to lepsze to, niżby  siedział sparaliżowany ze strachu.  Zwierzaki w stadku raczej powinny się dogadać, a conajmniej powinny się tolerować.  Może będzie funkcjonował jak normalny, zdrowy psiak.

Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, IlonaS napisał:

Reksio  rozkręca się,  i o to chodzi. Jeśli powarkuję,  to lepsze to, niżby  siedział sparaliżowany ze strachu.  Zwierzaki w stadku raczej powinny się dogadać, a conajmniej powinny się tolerować.  Może będzie funkcjonował jak normalny, zdrowy psiak.

Sparaliżowany!?!!!! Strachem!?!!! Ha! Reksio to mała cholera. Kłóci się jak siedzi w kennelu. Pól nocy rozrabiał, tłukł się, poszczekiwał i piszczał, drapał kennel, ściągnął podkład, kocyk. Awantura na całego. Ulubiony piesek z kennela przeniesiony na łóżko i umieszczony na poduszce. Jak wchodzę do domu, to widzę przez szybę w drzwiach jak stoi pod drzwiami pokoju i czeka, a jak wchodze do pokoju to macha tym ogoneczkiem aż śwista.

Ma bardzo bujne życie nocne, musimy to zmienić :) bo dzisiaj spałam ze  2 godziny, tak wyczynia, wciąga koc do kennela, bo go przykrywam, niby żeby miał spokój, cuda wyprawia. A jest poza kennelem od ok. 7 rano do 16 i widać, że się jakoś rusza, bawi zabawką. Nie chcemy już w kennelu chyba.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No coz

Reksio sie nam rozchulal i widac nudzic sie z nim nie bedziecie

Ale ze w nocy nie spi to juz dziadyga :)

Miejmy nadzieje ze wkrotce wroci do normalnego rytmu 

A ja z siusianiem? Tylko na podklady?

 

 

Kasiu kochana a do Ciebie prosba o rozliczenie transportu i ostatnich wydatkow wet

Pliiiis

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, mar.gajko napisał:

 

Sparaliżowany!?!!!! Strachem!?!!! Ha! Reksio to mała cholera. Kłóci się jak siedzi w kennelu. Pól nocy rozrabiał, tłukł się, poszczekiwał i piszczał, drapał kennel, ściągnął podkład, kocyk. Awantura na całego. Ulubiony piesek z kennela przeniesiony na łóżko i umieszczony na poduszce. Jak wchodzę do domu, to widzę przez szybę w drzwiach jak stoi pod drzwiami pokoju i czeka, a jak wchodze do pokoju to macha tym ogoneczkiem aż śwista.

Ma bardzo bujne życie nocne, musimy to zmienić :) bo dzisiaj spałam ze  2 godziny, tak wyczynia, wciąga koc do kennela, bo go przykrywam, niby żeby miał spokój, cuda wyprawia. A jest poza kennelem od ok. 7 rano do 16 i widać, że się jakoś rusza, bawi zabawką. Nie chcemy już w kennelu chyba.

Hehe kochany skarbek :-)

U nas też w nocy rozrabiał :-) wciągał podkłady do budki, miski :-) obgryzał pudełko - budkę :-) a rano też jak tylko się wyłoniłam z sypialni domagał się wyjścia z kenela:-)

Bardzo się cieszę, że Reksiulek ma taki superowy domek:-)

 

Z wydatków zaległych to zapłaciłam 30 zł za środki przeciwko tasiemcowi  i 13 eutyrox. Paliwo wyszło 70 zł.

  

IMG_9107.JPG

IMG_9108.JPG

Link to comment
Share on other sites

Reksio chodzi po całym domu. Zagląda wszędzie. Jak dzisiaj wróciłam z pracy to mnie ... obszczekał, w ramach równowagi chyba. Reksio lata i łapie ząbkami. Psy za pęcinki, i Frania i Nestorka, a mnie za nogawki spodni. Koty chyba nie. Jak kotę moją którąś wkurzy, to mu nonio porysuje :) Wczoraj przyszło jedzonko, bardzo smakuje Reksiowi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mar.gajko napisał:

Reksio chodzi po całym domu. Zagląda wszędzie. Jak dzisiaj wróciłam z pracy to mnie ... obszczekał, w ramach równowagi chyba. Reksio lata i łapie ząbkami. Psy za pęcinki, i Frania i Nestorka, a mnie za nogawki spodni. Koty chyba nie. Jak kotę moją którąś wkurzy, to mu nonio porysuje :) Wczoraj przyszło jedzonko, bardzo smakuje Reksiowi.

ojoj...miał tez ten etap u Kasi...na tym etapie konsultowałyśmy dabołka z behawiorystą. Czy on tak poważnie łapie ząbkami? jak Twoje psy na to reagują? oj ten Reksio..najmniejszy a największy rządziciel.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, kiyoshi napisał:

ojoj...miał tez ten etap u Kasi...na tym etapie konsultowałyśmy dabołka z behawiorystą. Czy on tak poważnie łapie ząbkami? jak Twoje psy na to reagują? oj ten Reksio..najmniejszy a największy rządziciel.

Nie dogryza do końca. Łapie i odskakuje. Czujesz, jak trafi w ciało, ale daleko od przecięcia. Psy się nie odgryzają. Zresztą ja je pilnuje i patrzę co robią. Franio tym krzywym pysiem, to krzywdy wielkiej nie zrobi, ale już Nestorek jak by trącił zębem, to co innego. Zęby ma takie jak cała Reksiowa mordka.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Aska7 napisał:

To on w kennelu siedzi cały dzień ? Czy siedział z resztą psiaków ?

W sumie, to w kennelu siedzi w nocy. W dzień jak wychodze do pracy jest zamknięty w pokoju osobno, a właściwie najczęściej z kotami którymiś, bo to ich ulubiony pokój. Jak wracam to go otwieram, i właśnie przy otwarciu drzwi mnie obszczekał. Od powrotu z pracy, biega po domu, czasem wchodzi do kennela, leży na kanapie. Na noc na razie muszę go zamykać, bo nie mam pewności, że nie sprowokuje któregoś, jak nie patrzę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To podgryzanie może mu tak zostac- moja suka na starość każdego gościa  po kostkach gryzla, w głowie jej się pomieszało, on też może mieć pb z rozumkiem (niedorozwój psych.) Oby nie hałasował w nocy, choć może niedorozwój też tak sie objawia

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj po południu Reksio miał, a właściwie ma, fazę zbierania zabawek. Lata po całym mieszkaniu i zabiera wszytsko co znajdzie i gromadzi przed i w kennelce. Łącznie z moimi butami różnymi :), co to wyniosę, to on znowu lata, zbiera i gromadzi w jednym miejscu :) śmieszny jest, takie ciężkie klapki skórzane i dał radę!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, mar.gajko napisał:

Dzisiaj po południu Reksio miał, a właściwie ma, fazę zbierania zabawek. Lata po całym mieszkaniu i zabiera wszytsko co znajdzie i gromadzi przed i w kennelce. Łącznie z moimi butami różnymi :), co to wyniosę, to on znowu lata, zbiera i gromadzi w jednym miejscu :) śmieszny jest, takie ciężkie klapki skórzane i dał radę!!

Przygotowuje zapas zabawek na jutrzejszy dzień :) - żeby się nie nudził, jak zostanie sam.

A pozwala się pogłaskać, wziąć się na ręce itd?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...