Jump to content
Dogomania

Na przytanku PRZEZYCIE czekał REKSIO z karłowatością! i doczekał się ciepłego, dogamaniackiego DOMKU :) powodzenia okruszku


Recommended Posts

Przed chwilą, helli napisał:

Mają jakiś cel targania posłanka? Przenoszą? Czy tylko tak ciągną dla zabawy? Zgaduje, że inicjatorem był zły Reks. Przynajmniej są samodzielne i nie trzeba im wynajdować zabaw. 

Cel jest jeden: ZAGRYŻĆ!!! Reksio ma wiele takich założeń w działaniu. Kilka już osiągnąl. Np. zlikwidowanie wszytskich suwaków w pościeli :) w dużych i małych poszewkach. Udało się!!! Wszystkie suwaki we wszystkim dostępnym Reksiowi są pozagryzane. W pościeli, psich i kocich materacykach. Zobaczymy co będzie celem następnym :)

Dodam oczywiście, że posłanko jest kocie :) żeby nie było, że Reksio sobie krzywdę robi :)

Link to comment
Share on other sites

W/g mnie Reksio to odpowiedzialny facet, no bo jak to; przychodzi jakiś facet i "rujnuje" pańciowo-Reksiowy domek!! Należało mu się ząbki pokazać coby sobie facet ów nie myślał, że tak można bez konsultacji z Reksiem "rozbierać"  domek k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_origpozdrawiam

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, pyra napisał:

W/g mnie Reksio to odpowiedzialny facet, no bo jak to; przychodzi jakiś facet i "rujnuje" pańciowo-Reksiowy domek!! Należało mu się ząbki pokazać coby sobie facet ów nie myślał, że tak można bez konsultacji z Reksiem "rozbierać"  domek k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_origpozdrawiam

Moglo tak byc. Ze nerwy poniosly Reskia, bo mu pokoj demolowali.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎03‎.‎02‎.‎2018 o 23:10, mar.gajko napisał:

Np. zlikwidowanie wszytskich suwaków w pościeli :) w dużych i małych poszewkach. Udało się!!! Wszystkie suwaki we wszystkim dostępnym Reksiowi są pozagryzane. W pościeli, psich i kocich materacykach. Zobaczymy co będzie celem następnym :)

Mógłby wymieniać doświadczenia z naszą Gajką:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, mar.gajko napisał:

Reksio ostatnio jakoś przechodzi sam siebie w rozrabianiu. Ostatnio mój brat melancholijnie stwierdził: Siostra, jak chciałaś trzeciego psa, było owczarka wziąć, miałabyś 2 normalne  i Frania, a tak to masz jednego normalnego, Frania i nie daj Boże Reksia szkodnika.

Az sie boje pytac co ten diabel tasmanski znowu wywija:(

Jest az tak zle??

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mar.gajko napisał:

Reksio ostatnio jakoś przechodzi sam siebie w rozrabianiu. Ostatnio mój brat melancholijnie stwierdził: Siostra, jak chciałaś trzeciego psa, było owczarka wziąć, miałabyś 2 normalne  i Frania, a tak to masz jednego normalnego, Frania i nie daj Boże Reksia szkodnika.

po co komu owczarki? lepsze sa Reksie ;)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

Az sie boje pytac co ten diabel tasmanski znowu wywija:(

Jest az tak zle??

Dobrze nie jest. Jak nabiorę dystansu humorystycznego, to opowiem. W każdym razie, chociaż to okrutne, co napiszę, ale jakbym wiedziała co mnie czeka z Reksiem, to ... no nie wiem czy bym się zdecydowała.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, mar.gajko napisał:

Dobrze nie jest. Jak nabiorę dystansu humorystycznego, to opowiem. W każdym razie, chociaż to okrutne, co napiszę, ale jakbym wiedziała co mnie czeka z Reksiem, to ... no nie wiem czy bym się zdecydowała.

To nie okrucieństwo, a czarna  rzeczywistość. Rozumiem Cię doskonale i posyłam ciepłe myśli (jeśli to w czymkolwiek może Ci pomóc)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mar.gajko napisał:

Dobrze nie jest. Jak nabiorę dystansu humorystycznego, to opowiem. W każdym razie, chociaż to okrutne, co napiszę, ale jakbym wiedziała co mnie czeka z Reksiem, to ... no nie wiem czy bym się zdecydowała.

chyba nikt nie wiedział co w tym małym ciałku drzemie.....nigdy bym nie sądziła, że jego rozwój będzie tak wyglądał...martwie się:(

jakoś obstawiam, że coś poniszczył:( i to konkretnie:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...