Jump to content
Dogomania

Na przytanku PRZEZYCIE czekał REKSIO z karłowatością! i doczekał się ciepłego, dogamaniackiego DOMKU :) powodzenia okruszku


Recommended Posts

1 godzinę temu, AgaG napisał:

Byłam wczoraj u mar.gajko i jej gromadki szczęściarzy. Zrobiłam zdjęcia i filmiki, tylko trochę czasu potrzebuję, by to powrzucać. Reksiu jest przekochanym psem, wielkm pieszczochem. Zrobił się tak pewny siebie, że byłam w szoku! mimo mojej obecności nie reagował nerwowo, zasnął sobie nawet. Tylko jak coś spadło, bo franuś  chyba zrzucił, to poszczekał. Nie boi się w ogóle psów, :)

ojoj:) ale fajnie, ze Reksio miał odwiedziny:) czekamy na zdjęcia i filmiki. Cieszą takie wieści- Reksio bez lęków, bezpieczny...żeby tylko z tym siusianiem się opamiętał, to byłby prawie idealny. Jednak psy czują ludzi którzy mają do nich serce- tak to ostatnio często obserwuje, zwłaszcza w przytulisku, gdy psy  po prostu od razu wiedzą, że dany rodzina przyjechała własnie do nich i nagle tak odzywaja, stają sie takie wyjątkowe (dosłownie!)... I Reksio tez chyba zrozumiał, że to jego miejsce....Dlatego taka przemiana i sądze, że będzie dalej szła w dobrą stronę...

:)

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

ojoj:) ale fajnie, ze Reksio miał odwiedziny:) czekamy na zdjęcia i filmiki. Cieszą takie wieści- Reksio bez lęków, bezpieczny...żeby tylko z tym siusianiem się opamiętał, to byłby prawie idealny. Jednak psy czują ludzi którzy mają do nich serce- tak to ostatnio często obserwuje, zwłaszcza w przytulisku, gdy psy  po prostu od razu wiedzą, że dany rodzina przyjechała własnie do nich i nagle tak odzywaja, stają sie takie wyjątkowe (dosłownie!)... I Reksio tez chyba zrozumiał, że to jego miejsce....Dlatego taka przemiana i sądze, że będzie dalej szła w dobrą stronę...

:)

 

Dopiero wieczorem się zajmę wysyłaniem, bo mój Pikuś bardzo chory, Wyniki z krwi są tak kiepskie, że nie śpię z nerwów.

Jutro bedziemy u wetów siedzieć pewnie non stop, ale wieczorem wyślę do jolantiny z prośbą o wstawienie :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

Zdjęcia wysłałam do jolantiny. najfajniej nastrój pieska pokazują filmiki, ale filmikami jutro się zajmę :) i to póżno, bo dwa psy mam chore. 

P.S. Pikusiowi chyba na 100 procent wyjdzie zespół cushinga :( jutro test.

 

Link to comment
Share on other sites

Już jestem i już podziwiam:) Na pierwszym miejscu Reksia bo on naprawde pięknieje nieprawdopodobnie :) i jaki z niego grubasek:) aż nie mogę uwierzyć ze tak pięknie ciałko nabrał.

Piękny jest Franio, ale owczarek...ah i oh....to jest klasa sama w sobie:) :) cuuuudowne towarzystwo!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Już jestem i już podziwiam:) Na pierwszym miejscu Reksia bo on naprawde pięknieje nieprawdopodobnie :) i jaki z niego grubasek:) aż nie mogę uwierzyć ze tak pięknie ciałko nabrał.

Piękny jest Franio, ale owczarek...ah i oh....to jest klasa sama w sobie:) :) cuuuudowne towarzystwo!

No Reksio przytył. Ładnie wygląda. Z Franiem szleją strasznie. Biegają, gryzą się. I nawet nie był strasznie zestresowany wizytą Agnieszki, chociaż trzymał się blisko mamusi :) i na rączki musiałam wziąć kilka razy, żeby przytulić i uspokoić emocje :)

Link to comment
Share on other sites

No więc mogę śmiało powiedzieć, że w kwestii kup :) doszliśmy do 50/50, a nawet 40/60 na korzyść spacerków :) tylko to sikanie jakoś całkiem nam nie idzie na zewnątrz. Ale będziemy walczyć dzielnie. Reksio woli chodzić na spacery z Nestorem, nie wiem dlaczego. A ja bym wolała żeby chodził z Franiem :) bo Nestorek ma swoje tempo, musi wąchnąć to tu to tam, no i mały mu zabiega drogę i zaplątuje między nogi. A Franek to czołg i nie da się popchnąć czy potknąć :) tylko idzie.

Link to comment
Share on other sites

Stado widać, Reksiowi chyba oczy się zamykają, co do Nestora, to on wie, że o nim się rozmawia i próbuje zrozumieć o co chodzi w dyskusji, a buldozek poległ na żabkę?-widac 1 udo, he

Czyli u Reksia postępy, a regresy są też? Bo na początku cofał się, pamiętam, w zachowaniach psio-ludzkich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...