Jump to content
Dogomania

Na przytanku PRZEZYCIE czekał REKSIO z karłowatością! i doczekał się ciepłego, dogamaniackiego DOMKU :) powodzenia okruszku


Recommended Posts

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

skontaktujemy się na pewno, jak tylko potwierdzimy ostatecznie diagnoze

udało się:) laboratorium i Pani doktor skontaktowali się:) i ...dzięki mar.gajko dostałyśmy zniżkę :D (DZIĘKUJE CAŁYM SERCEM!)

Krew Reksia do badań zostanie pobrana w poniedziałek. Musi to byc początek tygodnia ponieważ w stanie zamrożenia musi być jak najszybciej przewieziona do Niemiec i tam poddana od razu analizie. Stąd też cena którą podała nam Pani doktor.. spora jej część to koszt transportu.

W Polsce nie ma laboratorium, które wykonałoby takie badanie u psa. Muszą tu być trochę inne procedury i środki ostrożności. To wszystko jest potwierdzone w rozmowie między Panią wet a lab Idexx.

 

 

Cudownie, że się udało :) ale to większa zasługa Pani doktor Agnieszki - ona prowadziła negocjacje :) ja tylko "zmiękczyłam" Panią Doktor z Iddexu.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kochani...dzisiaj od rana dzień psi...i nie tylko Bezowy;)

o Reksia 3 telefony!!!!!!!

Wszystko z Bielska

- 1- przemiła Pani! bardzo bardzo mi się spodobała z rozmowy, ale Reksia odradziłam. Pani ma dwójke małych dzieci, zgodziłyśmy się że charakter Reksia może nie pasować dzieciom, ale...żeby nie zmarnować okazji podałam Pani numer Kasi i bardzo poprosiłam, żeby zadzwoniła, bo u Kasi kilka cudownych, malutkich piesków też czeka na dom:) Pani z Bielska, więc może podjedzie? Trzymam kciuki!

- 2- mama i córka ół godziny tłumaczyły mi, że jadą już po Reksia bo dzidkowie mieszkają sami w domu z ogródkiem i będa się Reksiem opiekowac, ale to musi być niespodzianka. Tłumaczyłam, prosiłam, błagałam- uparte jak osły! Ale nie dałam się zbyć- powiedziałam, że Reksio może nie być dla dziadków, tak miłą niespodzianką jak im się wydaje, i że konieczne jest by dziadkowie sami przemyśleli i podjeli decyzje najlepszą dla nich.

- 3- Dziadkowie z postu wyżej...Pani sympatyczna, starsi ludzie już na emeryturze. Rozmawialiśmy o zdrowiu Reksia, ale też o charakterze. Pani poprosiła o czas do namysłu do końca tygodnia...Też są z Bielska.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2017 o 18:24, milagros19853201 napisał:

poprosze pw z danymi do wplaty mam z swojego bazareczku pieniazki dla psiaczka :

 

30 zł z bazarku juz na koncie Reksiulka- bardzo dziękuje!

Dnia 21.09.2017 o 18:15, bakusiowa napisał:

Dam 100 zł na badanie.

100 zł od bakusiowa także na koncie:) DZIEKUJE ślicznie!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2017 o 20:00, elik napisał:

A tym sponsorem jest Huzar :)  wspaniały pies, który długo czekał na DS, ale ma teraz tak wspaniały DS, a w nim bardzo dobrych Ludzi, że ja sama, gdybym musiała, chętnie do takiego właśnie domu bym się adoptowała :)

 Bardzo proszę o nr konta.

 

100 zł od Huzarka już na koncie Reksia- DZIĘKUJE całym serduszkiem

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

100 zł od Huzarka już na koncie Reksia- DZIĘKUJE całym serduszkiem

Bardzo się cieszymy, że w jakimś drobnym stopniu mogłyśmy pomóc maluszkowi :)

Jeśli mogę, to bardzo proszę potwierdź otrzymanie tej kwoty na wątku Huzara.

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, przepraszam, że wprowadziłam w błąd- REKSIO jest umówiony na badania JUTRO.

Zamówiłam dla Kasi 10 op. podkładów bo poprzednie dawno się skończyły:( Sądze, że jutro Kasia wejdzie na dogo i napisze więcej, jak sie czuje okruszek i co ustaliły z Panią wet.

 

Podkłady higieniczne dla zwierząt My Friend 60x90cm 10szt. x10 84,60 zł
Wartość produktów: 84,60 zł
Kurier (Przelew online / karta kredytowa): 0,00 zł
Suma: 84,60 zł
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, mar.gajko napisał:

No to czekamy na badania, a potem, co najwazniejsze na wyniki tych badań.

A jak tam Reksio mały? Jak zachowanie? Samopoczucie?

Dzisiaj byłam z Reksiem na badaniach. Cała ta eskapada to dla Reksia okropny dramat :-( Panicznie boi się transporterka, podnoszenia transporterka, jazdy samochodem. Dowiozłam go całego osikanego i w kupie, pomimo tego że dwa razy sprzątałam po drodze :-(

Krew pobrana, będzie miał jeszcze dorobiony jeden profil tarczycowy. Wzięłam też Advocate na odrobaczenie, za 3 tygodnie powinien dostać jeszcze coś przeciwko tasiemcowi.

Zapłaciłam 295 zł i dodatkowo wklejam paragon na 77,50 zł za poprzednie badanie, które opłaciłam dopiero dzisiaj. 

IMG_8860.JPG

IMG_8861.JPG

Link to comment
Share on other sites

 

Malutenku kochany

 rozliczam jeszcze

 i lada moment przeleje pieniazeczki

z kramiku dla Ciebie kochany

Ciociu Izo lada momencik

podliczam

calem sercem za maluczkiego sciskuniam

 

            Cegielenki Zycia
                             suma  80 zl!
     fantuski 
                        suma  37 zl
                                            razem 117 zl!
 
 wyslalam teraz na Twoje konto
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje NAdziejko:) OGROMNIE :) jak tylko dotrą to potwierdze.

Jutro będą wyniki badań Reksiowych..i myślę, że Kasia zajrzy by nam tu wszystko dokładnie opisać. Poprosiłam tez o kilka nowych zdjęć.

Kasia mówiła mi ostatnio, że Reksio ma lepsze dni gdy sam podchodzi do niej do ręki po smaczek...i pozwoli się pogłaskać spokojnie...ale znów- gdy tylko pojawią się goście...to jest cofka:(

Czekamy Kasiu jutro na wieści...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Nadziejka napisał:

 

 

                                            razem 117 zl!
 
 wyslalam teraz na Twoje konto

Nadziejko, pieniązki z Twojego bazarku już na koncie Reksia:) Bardzo dziękuje Tobie i wszystkim kupującym:)
<3

 

Niestety nie mamy jeszcze wyników Reksia:( Kasia jutro zadzwoni do lecznicy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...