Jump to content
Dogomania

Co się dzieje z moim pieskiem?


Recommended Posts

Co się dzieje z moja suczką york 2 letni? Nie chce jeść suchej karmy wogule nic tylko swoje przysmaki typu wątróbka itp. Jak nie zje nic to jest słaba zatacza się ma drgawki jak ją pokarmie to po kilku minutach bawi się jest wesoła ma sztywne przednie łapki jak się je dotknie to cała aż podskakuje . Byłem u kilku weterynarzy nie wiedzieli co jej jest. Gdy kiedyś w niedziele wróciliśmy do domu była sztywa odrazu zawieźliśmy ją do najbliższego weta dał zastrzyk na rozkurcz mięśni i już sama poszła do samochodu weterynarz dał jeszcze witaminy Multical .  Czasami zdarzy jej się zwymiotować wczoraj trawą i troche wodą. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

A co sunia jadła wcześniej?Przecież ma dwa lata.Chyba nie powinna zdrowa psinka mieć drgawek i słabnąć po kilku godzinach niejedzenia,bo chyba nie głodzisz

jej przez kilka dni.Moim zdaniem dobry weterynarz powinien zacząć od zrobienia jej wyników,na początek przynajmniej podstawowych.

Jak często zdarzają jej się takie zachowania i kiedy się to zaczęło?

Link to comment
Share on other sites

Pies potrzebuje dokladnej diagnostyki,zmień weta.Byc może ma epilepsję,być może - nie wiem.Może to inne schorzenie neurologiczne.Kilku weterynarzy nie zrobiło kompletu badań?Cos sie tu chyba nie zgadza,drogi Kamilu...Na samyc dyletantow trafiałeś?Poza tym - jesteś pełnoletni,czy jestes jeszcze dzieckiem,napiszesz?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oczywiście zmień weta na właściwego i zamiast suchej karmy karm ją tak jak mięsożercę należy czyli mięsem, zobaczysz, że będzie chętnie je jadła. A takiemu małemu psu naprawdędużo nie trzeba więc nie zbankrutujesz, karmy są droższe a dużo gorsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...