Jump to content
Dogomania

Zapraszam na naszego bloga!


Człowiekipies

Recommended Posts

Zapraszam na naszego psiego bloga http://czlowiekipies.cba.pl 

Jest to blog o życiu z psami, a konkretnie z psem :)

Blog jest na darmowej domenie i zwykłym Wordpressie aby sprawdzić jak to jest i czy nadaje się do pisania tego typu bloga 

Zapraszam do oceniania i komentowania na blogu. Liczę na małe porady, co robię dobrze a co nie :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hej! Fajny blog, pewnie z czasem będzie coraz lepszy. 

Jedna uwaga - masz duże problemy z ortografią i interpunkcją. Dlatego może najpierw wpis rób w Wordzie (albo OpenOffice Writer), a potem sprawdź pisownię i interpunkcję narzędziami tych programów. Wtedy powinno być znacznie lepiej. 

A na pewno popraw:  zaówarzyłem na  zauważyłem :) 

Pozdrawiamy i powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, na pewno to poprawię :) 

Wydaje mi się, że jest to zasługa mojej autokorekty na telefonie, czasami zaczynam coś pisać na telefonie, a kończę na komputerze.

Oczywiście pora zacząć skupiać się na jednej czynności , piszę wpis na bloga, w tym samym czasie robiąc maty węchowe, później efekty pracy są takie jakie są :)

 

Link to comment
Share on other sites

No właśnie :) Sam już wiesz, co się nie tak :) Powodzenia! Trzymamy kciuki i będziemy obserwować bloga :) 

Żeby też było łatwiej - załóż sobie stronę na FB, gdzie będziesz nas informował/udostępniał kolejne wpisy. 

Może następny będzie o aplikacji DingDog? :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...