Jump to content
Dogomania
  • Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Tola

TEO - owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)

Recommended Posts

1 godzinę temu, Teo owczarek napisał:

Hej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom. Dzięki Wam  Teo mógł trafić do naszego domu.Zrobimy wszystko aby naszemu pupilowi było jak najlepiej.

Cudownie, witamy na wątku przepięknego niesfornego Teo. Wierzę,że Teo wreszcie trafił na ludzi,którzy go będą rozumieć a on ich.To jest wspaniały mądry pies,który oczekuje kontaktu i współpracy z człowiekiem.Nie żyje swoim życiem tylko chce być z człowiekiem.Czekamy wszyscy na więcej wiadomości dobrych a mogą też być złe jeżeli wynikną.

Dnia 12.02.2018 o 11:15, Tianku napisał:

zrobiłam przelew pieniążków uzbieranych na bazarku jak dotrą proszę o potwierdzenia na wątku bazarku

oto link:

Tyle się działo,  dopiero teraz zauważyłam - pięknie dziękuję za pomochttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.gif

22 godziny temu, Teo owczarek napisał:

Hej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom. Dzięki Wam  Teo mógł trafić do naszego domu.Zrobimy wszystko aby naszemu pupilowi było jak najlepiej.

I ja witam pięknie nową Rodzinę naszego białego księcia !  Teo długo na Was czekał, pilnie się uczył u P. Leszka, nawet zaliczył krótki wyjazd do Łodzi i znów wrócił, bo jakiś piąty zmysł podpowiadał mu, że już wkrótce przyjedziecie po niego. Życzę całej Waszej Rodzinie, długich i szczęśliwie przeżytych wspólnych lat, no i liczymy na jakieś wieści okraszone fotkami. Będzie nam miło zobaczyć Teosia i poczytać o nim trochę wieści.