Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Teo owczarek napisał:

Hej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom. Dzięki Wam  Teo mógł trafić do naszego domu.Zrobimy wszystko aby naszemu pupilowi było jak najlepiej.

Cudownie, witamy na wątku przepięknego niesfornego Teo. Wierzę,że Teo wreszcie trafił na ludzi,którzy go będą rozumieć a on ich.To jest wspaniały mądry pies,który oczekuje kontaktu i współpracy z człowiekiem.Nie żyje swoim życiem tylko chce być z człowiekiem.Czekamy wszyscy na więcej wiadomości dobrych a mogą też być złe jeżeli wynikną.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Teo owczarek napisał:

Hej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom. Dzięki Wam  Teo mógł trafić do naszego domu.Zrobimy wszystko aby naszemu pupilowi było jak najlepiej.

I ja witam pięknie nową Rodzinę naszego białego księcia !  Teo długo na Was czekał, pilnie się uczył u P. Leszka, nawet zaliczył krótki wyjazd do Łodzi i znów wrócił, bo jakiś piąty zmysł podpowiadał mu, że już wkrótce przyjedziecie po niego. Życzę całej Waszej Rodzinie, długich i szczęśliwie przeżytych wspólnych lat, no i liczymy na jakieś wieści okraszone fotkami. Będzie nam miło zobaczyć Teosia i poczytać o nim trochę wieści.

Link to comment
Share on other sites

Też zastanawiałam się nad tą liściastą rośliną.Ciekawe jak się nazywa.

A Teo wychodzi na to,że nie ma wstępu do domu,ma kojec i budę a człowieka przy sobie tylko na spacerze jak pozwoli czas.No ale może to mu wystarczy,w końcu był zabrany  z łańcucha i podpartej oponą budy.Tu chociaż ma lepszą i na szyi nie ma łańcucha.

Link to comment
Share on other sites

No tak, trzmielina zachowuje liście przez zimę, też ją mam w ogródku, tyle że taką mniejszą.

Teo wygląda dostojnie na dachu swojej budy?, szczęśliwy - chyba spacerów i różnych zajęć mu nie zabraknie. No i oczywiście ta więź, to podstawa by wszystkim żyło się dobrze i bezproblemowo, na to jednak trzeba zapracować i cierpliwie poczekać. 

Wszystkiego dobrego życzę domkowi. 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Teo owczarek napisał:

Roslina nazywa się Trzmielina.

Zdjęcie jest aktualne. 

 

A to fajna roślina, na wiosnę jej poszukam i też sobie zasadzę. Wątek Teo podczytuję  i powiem, że podtrzymuje mnie na duchu, bo mam nadzieję, że nasz Michaś też znajdzie taki fajny domek.  Teo wygląda ślicznie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2018 o 21:34, Sowa napisał:

Pewne wieści będą najwcześniej za trzy tygodnie. Tyle czasu potrzebuje dość pewny siebie pies, aby zorientować się w nowym otoczeniu - albo do trzech tygodni spróbuje sprawdzać nowych właścicieli i dyktować swoje prawa, albo przez te trzy tygodnie zostanie przekonany, że bardzo dobrze mieć szefów nad sobą.

Cierpliwie czekam, aż upłynie trochę czasu, bo wciąż mam w głowie dom w Łodzi i niekorzystne informacje, które zaczęły napływać po paru tygodniach...

 Mam nadzieję, ze tym razem Teo zakotwiczył już na zawsze.

 Poczekam więc jeszcze trochę i dopiero wtedy podsumuję wątek;)

TZ rozmawiał niedawno z Pańciem Teo - na razie wszystko jest ok, Teo radosny, chodzi na długie spacery,  był już nawet na spacerze z Pańcią i nie było problemów.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...