Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

Obecni właściciele Teo z własnego doświadczenia w opiece nad psem policyjnym wiedzą na pewno, że pies czuje się bezpiecznie, gdy ma się komu podporządkować. To dotyczy zresztą każdego psa, tyle że brak podporządkowania i podejmowanie przez psa decyzji na własną łapę mogą być niezauważalne, akceptowane czy nawet traktowane jako zabawne u 3-kilogramowego kanapowca. Nie u psa o sile i pewności siebie, jaką demonstrował Teo. Więc chyba ten dom jest dla Teo najlepszym z możliwych.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszą  mnie Wasze opinie, że ten dom to dobry wybór i ,że będzie dobrze.

Mam nadzieję, ze obecni właściciele dadzą Teo to wszystko, czego zabrakło w domu w Łodzi.

Może sprawdzi się przysłowie, ze nie ma tego złego...;)

W każdym razie mam wiadomości z Chaty Leona, ze na razie jest ok, rodzina zadowolona, Teo również ;)

A to obiecane zdjęcia z zapoznania Teo z nową rodziną.

Podobno Teo ani razu nie zaburczał;)

 Mam nadzieję, ze już niedługo będzie tak wsłuchany w nowego pana jak w pana Leszka Koisa:)

DSC_0250.JPG

DSC_0267.JPG

DSC_0268.JPG

DSC_0285.JPG

DSC_2216.JPG

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Mam nadzieję, że to będzie prawdziwy DS. Z mojego bazarku dla Teo jest 90,00 zł. 

Czy mam wpłacić do Havanki czy do ZEA?

Joasiu, myślę, że już na konto ZEA, bo u mnie Teo jest już na "czysto" a Fundacja będzie jeszcze płacić za ostatnią fakturę - 200 zł.

Bardzo Ci dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

Pewne wieści będą najwcześniej za trzy tygodnie. Tyle czasu potrzebuje dość pewny siebie pies, aby zorientować się w nowym otoczeniu - albo do trzech tygodni spróbuje sprawdzać nowych właścicieli i dyktować swoje prawa, albo przez te trzy tygodnie zostanie przekonany, że bardzo dobrze mieć szefów nad sobą.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2018 o 13:22, Jo37 napisał:

Mam nadzieję, że to będzie prawdziwy DS. Z mojego bazarku dla Teo jest 90,00 zł. 

Czy mam wpłacić do Havanki czy do ZEA?

 

Dnia 20.02.2018 o 15:10, Havanka napisał:

Joasiu, myślę, że już na konto ZEA, bo u mnie Teo jest już na "czysto" a Fundacja będzie jeszcze płacić za ostatnią fakturę - 200 zł.

Bardzo Ci dziękuję !

Jo37 - pięknie dziękujęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Teo owczarek napisał:

Hej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom. Dzięki Wam  Teo mógł trafić do naszego domu.Zrobimy wszystko aby naszemu pupilowi było jak najlepiej.

Witamy i niecierpliwością czekamy na wieści jak się sprawuje Teoś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...