Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

TEO ma dom!!!!!!!!!!!!!!

Kochani - Teo ma dom, pojechał dzisiaj, wszystko napiszę jutro, bo muszę ochłonąć!

Nie potrafię się jeszcze cieszyć, wciąż jest we mnie strach, ze znowu coś nie wyjdzie, ktoś zawiedzie...

Przed chwilką dostałam piękne zdjęcia od p. Joasi, wstawię jutro, czekam na info, ze jest ok...

  • Like 1
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, uxmal napisał:

ojeju !!!!!!!! :))))))))))))))) super :)

 

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Kciuki, aby to byl TEN domek!!! TEO, bądź szczęśliwy!!! 

 

22 godziny temu, konfirm31 napisał:

Oby to nareszcie był TEN domek! Trzymam kciuki i czekam na szczegóły :) 

 

21 godzin temu, elik napisał:

Oby Ludź okazał się odpowiednim i odpowiedzialnym Ludziem   5a88b58f11d2d_kciuki1.jpg.a1d5c39d4de42757c8b691428f4c7877.jpg

 

20 godzin temu, Poker napisał:

Ojej, ojej ,ale njus. Oby tym razem powiodło się.

 

16 godzin temu, Jo37 napisał:

Oby tym razem się udało. Trzymam kciuki.

 

14 godzin temu, terra napisał:

Zaciskam z całych sił żeby to był TEN domek.

 

13 godzin temu, Anula napisał:

Ja też jestem pod wrażeniem.Cudowna wiadomość oby tylko napotkał swój na swego to będzie super.

 

12 godzin temu, Tianku napisał:

to po takie wiadomosci lubie sie logowac:) 

oby to bylo TO :)

 

12 godzin temu, seramarias napisał:

To musi być ten dom na całe życie, bo nie może być inaczej :) Bardzo dobra wiadomość.

 

11 godzin temu, Gabi79 napisał:

Super wiadomość, oby to był TEN DOM!!!

 

10 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Podczytuję wątek i bardzo się cieszę. Powowdzenia Teo   milosc-ruchomy-obrazek-0637.gif

Dziękuję, że jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jak wczoraj napisałam, Teo jest już w swoim nowym domu.

Zamieszkał pod Opolem, w domu z ogrodem; jego nowa rodzina jest zwierzolubna, podobno pomagają okolicznym  bezdomniakom, a w czasie powodzi to u nich był punkt przetrzymywania zwierząt, które najbardziej  ucierpiały.

Rodzina , a zwłaszcza pan zawsze marzył o owczarku szwajcarskim, ale jak już był zdecydowany na kupno szczeniaka, to dostał informację, ze trzeba pomóc owczarkowi, który kończył służbę w policji  i tracił bezpieczne miejsce - i tak na kolejne lata stali się właścicielami ONka.

Pies odszedł w styczniu, miał 16 lat no i zaraz potem trafili na  ogłoszenie Teo...

 Rodzina 4 - osobowa - rodzice i dwóch synów  (15 i 18 lat), mieszkają niedaleko mamy p. Joasi z Chaty Leona.

Tata i synowie biegają, jeżdżą na rowerach i poprzedni owczarek był zawsze przy nich.

W przeciwieństwie do poprzedniej adopcji, gdzie musiałam bardziej decydować sama,  w tym przypadku polegam na opinii Chaty Leona - rodzina była u nich na zapoznaniu z Teo, p.Leszek i P. Joasia byli na wizycie no i decyzja zapadła.

Nie wiem jak będzie, na razie nie potrafię się cieszyć, ala ja tak mam, jak pies wczesniej wraca z adopcji, jakoś to mnie bardzo obciąża...

Plusem na pewno jest bliskość Chaty Leona no i fakt, ze p. Joasia odwiedzając mamę będzie mogła zawsze zajrzeć i sprawdzić...

Jak będzie - zobaczymy...............................................

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...