Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

34 minuty temu, Tola napisał:

Piękny pies wciąż bez domu.

 

Uroda to nie wszystko. Człowiek chce psa, który będzie mu towarzyszył, po to bierze się psa. Należałoby się zastanowić, kim trzeba być, czym się zajmować, interesować, żeby Teo mógł spełnić oczekiwania i być darem, a nie utrapieniem, wymagającym dodatkowych wysiłków/zajęć.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że tak  - uroda to nie wszystko, a w przypadku Teo ta uroda zaczyna być pewnego rodzaju utrapieniem.  

Nie wiem, kim miałby być ten przyszły właściciel Teo - na razie po każdym kolejnym telefonie wiem, do jakiego domu się nie nadaje:(

Wczoraj z TZ próbowaliśmy podsumować te wszystkie dotychczasowe zapytania o psa no i nie wygląda to dobrze; mam wrażenie, ze maleje prawdopodobieństwo znalezienia psu domu:(.

Najlepiej jakby był to dom z ogrodem, bez innych zwierząt, bez małych dzieci, aktywny, z doświadczeniem w obcowaniu z dużymi psami -  to sugestie Chaty Leona.

 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tola napisał:

Najlepiej jakby był to dom z ogrodem, bez innych zwierząt, bez małych dzieci, aktywny, z doświadczeniem w obcowaniu z dużymi psami -  to sugestie Chaty Leona.

 

Przyznam, że jestem rozczarowana Chatą Leona. Zajmują się specyficznymi psami i nie mają do powiedzenia nic więcej, niż laik? Co to znaczy "duży pies"?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2018 o 20:45, Tola napisał:

Kolejne zapytania o Teo, tym razem rodziny z yorczkami, a do małych  psów Teo ma taki stosunek jak do kotów :(

A nie da się tych dzwoniących urobić na innego z psów? Pewnie np. Hana się nadaje do towarzystwa, a lepszy mniej urodziwy, ale sprawdzony i łagodny pies do takiego drobiazgu. Ci od małych psów mogą dzwonić z moich ogloszeń, bo widzą moje yorki i maltańczyki i pewnie myślą, ze on jest u mnie i przyzwyczajony. Przecież zaraz po dodaniu miałam pytanie od osoby z maltusiem. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Jaaga napisał:

A nie da się tych dzwoniących urobić na innego z psów? Pewnie np. Hana się nadaje do towarzystwa, a lepszy mniej urodziwy, ale sprawdzony i łagodny pies do takiego drobiazgu. Ci od małych psów mogą dzwonić z moich ogloszeń, bo widzą moje yorki i maltańczyki i pewnie myślą, ze on jest u mnie i przyzwyczajony. Przecież zaraz po dodaniu miałam pytanie od osoby z maltusiem. 

Jaaga - każdemu z dzwoniących oferuję adopcję innego psa, zachęcam, opowiadam o zaletach bezdomniaków.

 Problem w tym, że większość z tych rodzin wcale nie  jest zainteresowana adopcją innego psa; zobaczyli Teo, zachwycili się jego urodą no i dzwonią.

Miałam może 2 - 3 tel. od osób, które miały sprecyzowane wymagania  - szukały owczarka i tak trafiły na ogłoszenie Teo.

Wczoraj  dzwoniła pani, która ma 4 suczki - jakieś dwa rasowe maluchy, suczkę charta i mastino, a parę miesięcy temu odeszła jej suczka BOS.

 Pani z tych "ja wiem wszystko najlepiej", a jak usłyszała, ze to pies zabrany z łąńcucha jej zainteresowanie wyraźnie osłabło.

 

18 godzin temu, terra napisał:

Tolu, może napiszesz do Akademii Psa Pracującego i przedstawisz problem, może ktoś poprzez nich szuka psa do psich sportów. Może coś podpowiedzą. Może Teo w końcu trafi na swoich. Dużo tych może, ale....

http://akademiapsapracujacego.pl/

Dziękuję Ci bardzo, na pewno napiszę, trzeba próbować wszystkiego, chociaż nadziei we mnie coraz mniej.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Wczoraj  dzwoniła pani, która ma 4 suczki - jakieś dwa rasowe maluchy, suczkę charta i mastino, a parę miesięcy temu odeszła jej suczka BOS.

 Pani z tych "ja wiem wszystko najlepiej", a jak usłyszała, ze to pies zabrany z łąńcucha jej zainteresowanie wyraźnie osłabło.

Niech sobie kupi szczeniaka z pseudo, to bedzie miec z szopy czy piwnicy, zamiast z łancucha. Uwielbiam tych wszechwiedzących. ostatnio jednemu panu nie pasowała moja umowa, zaproponował, że mi przeredaguje. Ludziom już w głowach się całkiem przewraca.

Zaraz lecę na reklamowany bazarek na Teo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Tolu, nie trać nadziei. Ksenia znalazła DS po 8 !!!! latach. Marna to pociecha w sensie finansowym ,ale wszystko jest możliwe.

Dzięki za ciepłe słowa, wsparcie, potrzebne mi bardzo

7 godzin temu, elik napisał:

Serdecznie zapraszamy na bazarek,  którego Teo jest jednym z beneficjentów.

 

Dziękuję bardzo za bazarek, bez Waszej tu pomocy, wpłat, bazarków nie dałabym rady. To też wielkie wsparcie

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję bardzo, bardzo ładny OLX

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, terra napisał:

wyróżnione na 7 dni

 

ps. Alaskan, nie mogę wysłać pw.

Dziękuję piękniehttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig.gif

 

Na konto fundacji wpłynęło 50 zł od Iwony K. z Sosnowca, bardzo dziękujęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig.gif

To deklaracja za styczeń, więc Teo ma teraz 120 zł deklaracji stałych.

Iwona - bardzo dziękuję za taka decyzjęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...