Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.01.2018 o 21:35, mar.gajko napisał:

Deklaracje dla Teo? To teraz komu? Havance? Konta nie mam nowego. Mogę?

 

10 godzin temu, Jo37 napisał:

Ja też poproszę o konto bo coś będzie dla Teo z mojego bazarku.

 

4 godziny temu, Havanka napisał:

W dniu dzisiejszym, konto Teo wzbogaciło się o 30 zł ! Agatko, bardzo dziękuję !!!

Bardzo dziękuję za pomoc dla Teo http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Mam nadzieję, ze lada dzień pies będzie już w Chacie Leona.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2017 o 18:21, Pocahontas napisał:

Jestem tutaj bo dostałam zaproszenie od @Zagrodowy pies polski.
Zajmuję się adopcjami psów zaprzęgowych i szkolę psy do takiej pracy.Niestety nigdy nie miałam owczarkowatych aczkolwiek mam jedynego labradora w Europie w zaprzęgu.Czytając ten wątek jestem w szoku że ludzie chcą oddać psa bo sobie nie radzą na spacerach.Jak zrozumiałam pies mieszka w domu z ogrodem.Czy nie prościej byłoby zmęczyć psa zabawami fizycznymi i psychicznymi na podwórku a dopiero potem za pomocą szelek easy walk czy kantarka wyprowadzić na spacer?Chyba że ludzie nie chcą to nic człowiek nie wskóra.

Dziękuję, że zajrzałaś. Zapraszając Cię pomyślałam, że masz kontakt z wieloma aktywnymi i doświadczonymi ludźmi w pracy  z psami .  Może gdybyś usłyszała, że ktoś potrzebuje pracoholika to zaproponowałabyś mu TEO.  Czy może znasz jakieś strony, gdzie jeszcze można by zamieścić o nim ogłoszenia? Teo tak mało ma szczęścia w życiu, że warto jest pukać do każdych drzwi, żeby mu znaleźć domek. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Jutro Teo jedzie do Chaty Leona, proszę o kciuki, aby szybko przypomniał sobie wspólny czas z p. Leszkiem.

5a4fe20b3e27e_kciuki1.jpg.03d19928478ef4a007b58c41c2b90b10.jpg Pan Leszek się pewnie o to postara :) A może zapała miłością nie do ogarnięcia i adoptuje Leona :)

Link to comment
Share on other sites

Teoś około 13.00 był już w Chacie Leona, od razu poznał miejsce i ludzi i od razu poszedł na długi spacer z p. Leszkiem

Jak tylko będą nowe wieści dam znać.

Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty, to ogromna pomoc, bo  koszty  duże.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Teo to wyjątkowy psiak i z urody i zachowania.Znajdzie jeszcze swojego człowieka,któremu właśnie taki pies sprawi dużo radości i odpowiednio nim pokieruje :)

Havanko,podeślij mi kochana nr konta to wpłacę chociaż 50zł

Boguniu, już wysyłam ! Bardzo, bardzo dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że Teoś wraca do miejsca, które zna i które lubi.
Tak mi się marzy, by Pan Leszek jednak mocno zakochał się w Teosiu :)) wiem, że to nierealne, bo pewnie ma własne psiaczki, ale pomarzyć można, prawda?

hi hi chyba wszyscy mamy takie samo marzenie

Link to comment
Share on other sites

Wznowiłam już ogłoszenie Teo na OLX; dzisiaj miałam zapytanie z Warszawy - dziewczyna 26 lat, dwupoziomowe mieszkanie, nieduże, w domu 5 mies. suczka bernenczyk.

Pani pracuje 2 - 3 godz dziennie, często w domu. Szuka towarzysza zabaw dla suni - dorosłego dużego psa.

Powiedziałam o Teo, jego historii, predyspozycjach i wymaganiach, o zachowaniu w DS w Łodzi, powrocie z adopcji.

Dziewczyna nie wystraszyła się, wręcz przeciwnie - ma swoje wizje zajęć dla suni szczeniaka i drugiego psa w rodzinie.

Ma jeszcze rozmawiać z bratem, który u niej pomieszkuje,  ale ja nie widzę Teo w tym domu.

Właściwie to ja juz nie wiem, jaki dom byłby dobry:(

Po porażce poprzedniej adopcji wydaje mi się, ze i w tym przypadku kobieta nie zdaje sobie sprawy z wyzwania, jakim jest nasz Teo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

 

Tolu a jaką pracę lubi Teo w sensie gdzie go promować jako psa do...? 

...do biegania:  biegi  Canicrossing, tropienie, tory przeszkód, ostatnio p. Joanna z Chaty mówiła coś o zaprzęgach...

Teo nie wystarczą zwykłe spacery czy bieganie w ogrodzie, ten pies potrzebuje pracy umysłowej i bardziej wymagających ćwiczeń.

Jak jego potrzeba aktywności nie będzie należycie zaspokojona to znowu zacznie ignorować właścicieli.

Dziewczyna chciałaby brać udział w zajęciach z tropienia wraz ze swoją suczką, ale czy da radę...

Teo to kawał psa, a jej szczeniak już waży ponad 20 kg...

Mam obawy, bo historia nie może się powtórzyć.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...