Jump to content
Dogomania

TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)


Tola

Recommended Posts

Jestem tutaj bo dostałam zaproszenie od @Zagrodowy pies polski.
Zajmuję się adopcjami psów zaprzęgowych i szkolę psy do takiej pracy.Niestety nigdy nie miałam owczarkowatych aczkolwiek mam jedynego labradora w Europie w zaprzęgu.Czytając ten wątek jestem w szoku że ludzie chcą oddać psa bo sobie nie radzą na spacerach.Jak zrozumiałam pies mieszka w domu z ogrodem.Czy nie prościej byłoby zmęczyć psa zabawami fizycznymi i psychicznymi na podwórku a dopiero potem za pomocą szelek easy walk czy kantarka wyprowadzić na spacer?Chyba że ludzie nie chcą to nic człowiek nie wskóra.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Pocahontas napisał:

Jestem tutaj bo dostałam zaproszenie od @Zagrodowy pies polski.
Zajmuję się adopcjami psów zaprzęgowych i szkolę psy do takiej pracy.Niestety nigdy nie miałam owczarkowatych aczkolwiek mam jedynego labradora w Europie w zaprzęgu.Czytając ten wątek jestem w szoku że ludzie chcą oddać psa bo sobie nie radzą na spacerach.Jak zrozumiałam pies mieszka w domu z ogrodem.Czy nie prościej byłoby zmęczyć psa zabawami fizycznymi i psychicznymi na podwórku a dopiero potem za pomocą szelek easy walk czy kantarka wyprowadzić na spacer?Chyba że ludzie nie chcą to nic człowiek nie wskóra.

Tak - Teo na razie mieszka jeszcze w domu z dużym ogrodem. Z tego co wiem, to ci ludzie jeźdżą sporo na rowerach, dużo chodzą.

Mają jednak swoje przyzwyczajenia, do których są bardzo przywiązani i nie chcą z nich zrezygnować.

Wydawało się, ze rozumieją potrzeby Teo i będą się stosować do wskazówek z Chaty Leona.

Ale niestety tak się nie stało.

Skoda Teo, bo taki pies powinien już dawno być dla kogoś radością, a musi wrócić do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Pocahontas napisał:

Jestem tutaj bo dostałam zaproszenie od @Zagrodowy pies polski.
Zajmuję się adopcjami psów zaprzęgowych i szkolę psy do takiej pracy.Niestety nigdy nie miałam owczarkowatych aczkolwiek mam jedynego labradora w Europie w zaprzęgu.Czytając ten wątek jestem w szoku że ludzie chcą oddać psa bo sobie nie radzą na spacerach.Jak zrozumiałam pies mieszka w domu z ogrodem.Czy nie prościej byłoby zmęczyć psa zabawami fizycznymi i psychicznymi na podwórku a dopiero potem za pomocą szelek easy walk czy kantarka wyprowadzić na spacer?Chyba że ludzie nie chcą to nic człowiek nie wskóra.

Dziękuję, ze zajrzałaś:)

Link to comment
Share on other sites

Cały czas czytałam, że Teo, to pracoholik. Cały czas był tak opisywany, będąc w Domu Leona. Ja jestem zakochana w ONkach i nasza pierwsza ONka była pracoholiczką. Ja miałam wtedy trzydzieści parę lat i pasowałyśmy do siebie idealnie :).

Potem, były dwie sunie w typie ON, i żadna pracoholiczką nie była. Obecna, czwarta ONka, czyli Bliss ze Schroniska, też pracoholiczką nie jest. Oboje z TZtem mamy już hmmmm.........."swoje lata" i chociaż dużo chodzimy z psami na spacery, jestem świadoma, że dla psa pracoholika już się nie nadaję. i.....wcale mnie to już by nie rajcowało ;(. Cóż, "czas robi swoje " i trzeba mieć tego świadomość.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

Finanse Teo zgodziła się prowadzić Havanka, bardzo dziękuję za taką decyzję i za pomoc!serduchooo7.gif

 

5 minut temu, Tola napisał:

Jak możesz Eluś to roześlij nr konta

Mam nadzieję, że dam radę, bo to będzie pierwszy raz. Zaraz roześlę numer konta, na który będę zbierać kasę dla Teo.

Post rozliczeniowy będzie na pierwszej stronie wątku, w pierwszym moim poście.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Havanka napisał:

 

Mam nadzieję, że dam radę, bo to będzie pierwszy raz. Zaraz roześlę numer konta, na który będę zbierać kasę dla Teo.

Post rozliczeniowy będzie na pierwszej stronie wątku, w pierwszym moim poście.

Uda się, uda:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2017 o 21:51, Tyś(ka) napisał:

Dodałam na tych stronach Teosia :)
Jedna osoba z grupy dodała z kolei go na publiczną stronę: https://www.facebook.com/fhwdp/

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Dziś, 2 stycznia, na koncie TEO, pojawiły się wpłaty od:

Zagrodowy Pies Polski - 50 zł i od Terra - 50 zł !  Kochane, bardzo Wam dziękuję !!!

Podobny obraz
 

 

Ja również pięknie dziękuję, to wielka pomoc dla Teohttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...