Jump to content
Dogomania

Cudowny Roni już w wspaniałym DS w Oświęcimiu.


Anula

Recommended Posts

3 minuty temu, Poker napisał:

Fajny kawaler. SPA i biegiem do DS.

Też tak myślę:) W rozmowie z Hanią powiedziała,że zakochała się w Ronim od pierwszego wejrzenia i dobrze by było aby choć trochę u nich pozostał...:) Tak jak my wszyscy mamy takich swoich faworytów,którzy skradną nam z jakiegoś powodu więcej naszego serducha niż inne...:)

Link to comment
Share on other sites

Asiu,podziękowałam za obróżkę i smyczkę dla Ronisia ale nie poprosiłam o wstawienie paragonu aby móc się za nie rozliczyć.Zrób to kochana!

Natomiast Hanię proszę o podanie kwoty za transport,który będzie równo podzielony na 4 psy.Zwróć też kochana uwagę jutro w czasie jazdy do spa,jak się będzie Roniś zachowywał.Chodzi mi o to, czy wymioty były spowodowane stresem,czy też chorobą lokomocyjną.Ma to znaczenie przy szukaniu domu....

Ciekawe jak Ronisiowi minęła noc...?

Link to comment
Share on other sites

Krótkie spotkanie ze mną Ronisia bardzo wymęczonego podróżą.Jak go zobaczyłam takiego biednego i te smutne,przygaszone oczy to o mały włos nie rozpłakałam się.Jedynie spotkanie z P.Piotrem i rozmowa powstrzymało mnie przed płaczem.

 

IMG_0410.JPG

IMG_0412.JPG

IMG_0413.JPG

IMG_0418.JPG

IMG_0420.JPG

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy wkrótce uzupełnię,trochę nawarstwiło mi się rozliczeń.

Pieniążki za obrożę i smycz przelane do Asi.Asiu bardzo dziękuję za wszystko co zrobiłaś dla malucha.

Roni jest małym psiakiem,mniejszym jak średniak,na zdjęciach wygląda o wiele większy.Jest chudy,trzeba go podkarmić koniecznie.

Obróżkę trzeba zamienić na mniejszą o wiele delikatniejszą,zapewne Hania ma obróżki i zamieni.

 

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Anula napisał:

Pieniążki za obrożę i smycz przelane do Asi.Asiu bardzo dziękuję za wszystko co zrobiłaś dla malucha.

Roni jest małym psiakiem,mniejszym jak średniak,na zdjęciach wygląda o wiele większy.Jest chudy,trzeba go podkarmić koniecznie.

Obróżkę trzeba zamienić na mniejszą o wiele delikatniejszą,zapewne Hania ma obróżki i zamieni.

Anulko, ja wszystkim psiakom zakupiłam za duże obróżki...k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_origChyba tylko Iryskowi pasowała..a jego na oczy nie widziałam.... 

Ja pisałam, że Roni to maluch, ale nie myślałam, że aż taki chudziutki....Jak dobrze, że go wypatrzyłyście i dałyście szansę na normalne życie!! Teraz u Szafirki odżyje, nabierze ciałka i będą się domki o niego biły!!!

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, ja wszystkim psiakom zakupiłam za duże obróżki...k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_origChyba tylko Iryskowi pasowała..a jego na oczy nie widziałam.... 

Ja pisałam, że Roni to maluch, ale nie myślałam, że aż taki chudziutki....Jak dobrze, że go wypatrzyłyście i dałyście szansę na normalne życie!! Teraz u Szafirki odżyje, nabierze ciałka i będą się domki o niego biły!!!

Ja Ronisia widziałam przez chwilkę w klatce i raczej miał zapadnięte boki.Być może po wymiotach tak wyglądał biednie.Sierść też była brudna,matowa dlatego w sumie tak go odebrałam.Hania zapewne napisze więcej.Zresztą i tak musi zaliczyć weta i wtedy poznamy wagę i wzrost.

Nie wiem czy Roni był odrobaczany,no ale wszystkiego się dowiemy na spokojnie.

Jedno wiem,że jest kochany i po odżywieniu i SPA będzie cudo.

Nie wiem jeszcze jak wygląda sytuacja z karmą.Czy trzeba dokupić Animondę i suchą ale to już zapytanie skierowane do Hani.

Link to comment
Share on other sites

Karmę po Leydi zjadł Mati, ale zostało jeszcze sporo po Doni i Jokim, więc Roni ma co jeść. Puszki dawałam Matiemu sporadycznie, ponieważ nie był wychudzony, zostało jeszcze 10 puszek.

Za środowy transport wyszło 830 zł.

Roni jest obecnie w spa.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Karmę po Leydi zjadł Mati, ale zostało jeszcze sporo po Doni i Jokim, więc Roni ma co jeść. Puszki dawałam Matiemu sporadycznie, ponieważ nie był wychudzony, zostało jeszcze 10 puszek.

Za środowy transport wyszło 830 zł.

Roni jest obecnie w spa.

 

Haniu,bardzo dziękuję za informacje.To jesteśmy spokojni o jedzonko.Bardzo proszę jeszcze o koszt SPA.Po Mai pozostała po hotelikowaniu kwota 150,00zł. Chciałabym w tej kwocie ująć SPA i hotelikowanie Roni za VII. Natomiast opłata za transport to Gabi zrobiła bazarek transportowy.

http://www.dogomania.com/forum/topic/339645-zebrana-cała-kwota-bardzo-bardzo-dziękuję-do-nabycia-są-jeszcze-cegiełkibazarek-transportowy-dla-czterech-smutnych-psich-serduszek-by-na-zawsze-wyszły-zza-krat-do-31072017-godz-2000/#comment-17115242

450,00zł jest już uzbierane.Bazarek trwa do 31.07.17.Jeszcze są do wykupienia cegiełki i może podratują budżet bazarkowy jeszcze.

Na jednego psiaka za transport wyszło po 207,50zł.

Dostałam wiadomość,że Fundacja ZEA pokryje koszt szczepienia i odrobaczenia.Ślicznie dziękujemy.

Rozliczenie będzie między Tobą a Fundacją.

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Przepiękny! :) Naprawdę cieszy oczy :)

I ta czerwień - uwielbiam czarne psy, ale czarne psy w czerwonym to już w ogóle :)

Ja też przywiązuję wagę do obroży,szelek zależnie od sierści psa.Przyjemnie jest popatrzeć na psa mając wrażenie,że jest zadbany.

Fajnie,że jest po SPA czysty.

Link to comment
Share on other sites

Roni rzeczywiście, jak pisała Poker, ma postawę sznaucera olbrzyma i tak też się porusza. Z naszego malutkiego Ronisia wychodzi jego prawdziwe wcielenie i nie jest to zapewne gentlemańskie :/ W ogóle nie utrzymuje czystości w domu, zaczepia wszystkie psy i nas do zabawy, podskakuje dość wysoko z racji długich łap i podgryza mnie np. za ramię. W ogóle nie da się obok niego przejść niezauważenie, bo nawet jak leży, to od razu wyskakuje z legowiska i leci. Zachowuje się jak kilkumiesięczny szczeniak i ratuje go to, że jest przy tym baaaardzo uroczy :) On jest taki beztroski w swoich oczkach i minie, że nie można się na niego gniewać. Jak sprzątam po nim podłogę, to liże mnie po czole ;)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, helli napisał:

Żeby go tylko nie chcieli dla urody, bez świadomości wad :)

To nie są wady tylko zachowanie nieokrzesanego smarkacza.  On pewnie szaleje z radości ,że odzyskał wolność.Trochę dyscypliny i da się ustawić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hihi, mam pod opieką psa po labradorze... charakter typowo labowy, czyli słoniowaty. Dłuugo trwała praca nad nim. Skacze, podgryza, robiąc przy tym niezłe siniaki. Depcze też po innych psach. Nakręca się nawet na kurz. No i znaczy. Na początku przebywanie z nim było męczące, a praca była orką na ugorze, ale udało się... zajęcia, praca, wytrwałość + czas i psiak robi się coraz fajniejszy towarzyszem. Myślącym :)
A Roni musi nadrobić stracony czas, ważne by mu nie pobłażac, ale od początku konsekwentnie przestrzegać zasady. Takie psiaki łobuziaki są najlepszymi kandydatami na przyjaciela, coś o tym wiem :). Trzymam kciuki za chłopaka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...