Jump to content
Dogomania

Aura straciła dt ale nie może stracić nadziei...


ewu

Recommended Posts

Smutne boksy a w nich czekające na cud, sponiewierane przez los, nierozumiejące za co cierpią psiaki.

Jak umieją tak proszą o pomoc, jedne szczekają , jedne stoją oparte łapkami o kraty, inne po prostu patrzą błagalnie.

Wśród tych błagających o pomoc biedaków rzuciła mi się w oczy młodziutka sunia , która wkładała glówkę  w dziurę między kratami i zawieszała się na niej.

Umożliwiał to większy otwór pod klamką drzwi do boksu. Byłam tym przerażona, wiedziałam ,że trzeba pilnie zabrać tego psiego dzieciaka zanim stanie się nieszczęście.

Moja radość była ogromna kiedy zadzwoniła do mnie Znajoma z zapytaniem czy nie potrzebuję dt dla  psiaka bo Jej przyjaciele chcą pomóc jakiemuś bezdomniakowi.

Pojechałam z Madzią, która mi bardzo pomaga, sprawdziłśmy dom, wszystko ustaliły i następnego dnia pełne nadziei zawiozły Aurę do upragnionego domu tymczasowego.

W dt sunia dała się poznać z najlepszej strony, niestety pomimo wcześniejszych zapewnień o tym ,że Aura może być w dt do czasu znalezienia domu zostałam nagle postawiona przed koniecznością zabrania Aury .

Przecież nie mogła wrócić do schroniska....Musiałam znaleźć miejsce dla biduni, udało się u Szafirki za co jestem Jej bardzo wdzięczna.

Niestety bez wsparcia nie poradzę sobie finansowo i dlatego proszę pomóżcie mi utrzymać Aurę w hoteliku.

Sunia ma dopiero 9 miesięcy i  nie wyróżnia się niczym szczególnym. Nie jest malutka, nie jest pięknością, jest zwykłym kundelkiem ale wierzę,że i na nią gdzieś czeka kochający dom.

Aura to dobry, kochany psi dzieciak.

Aura

 

21

 

23

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim z góry bardzo dziękuję za wsparcie.

Fundacja udostępniła konto - dziękuję

Dane do przelewów dla Aury:

Fundacja Człowiek i Pies,ul. Cicha 8/25, 43-100 Tychy
Numer rachunku bankowego: 78 1750 0012 0000 0000 3404 7251
Tytuł przelewu: Darowizna-cele statutowe -Aura
 
 
Link to comment
Share on other sites

Jestem u suni. Tak bardzo chciałabym jej pomóc, ale możliwości ograniczone. Myślę, że choć małe 10,00 zł jeszcze dam radę wpłacać.

Na dobry początek deklaruję 10,00 zł miesięcznie.

Mam nadzieję, że będą kolejne deklaracje. Suni musimy pomóc, a sama Basia nie udźwignie kosztów utrzymania suni. Dobrze choć, że jest już po sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Finansowo nie pomogę, ale mogę ją poogłaszać.
Tylko czy z tym, co jest czy lepiej poczekać na info odnośnie Aury oraz zdjęcia szafirkowe?

Mam  zdjęcia , wyślę:) Podaj mi proszę maila na pw.

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Piękny tekst Tysiu, piękny :)

Dziękuję, to bardzo miłe oups.gif
Za to nie podoba mi się tytuł - chyba się już z nich wypaliłam... Nie wiem, jaki nadać, by ludzi zaciekawić na tyle, by zajrzeli, przeczytali i... się zakochali. Ma ktoś może pomysł?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, to bardzo miłe oups.gif
Za to nie podoba mi się tytuł - chyba się już z nich wypaliłam... Nie wiem, jaki nadać, by ludzi zaciekawić na tyle, by zajrzeli, przeczytali i... się zakochali. Ma ktoś może pomysł?

Ja to już zupełnie straciłam wenę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...