Jump to content
Dogomania

Cos czarnego na lapie psa


unitra

Recommended Posts

Witam, niedawno odkryłem u mojego psa coś dziwnego na łapie, coś jakby guzek wielkości monety 1gr może i nawet troszkę mniejsze.Guz oraz okolice sa czarne oraz wilgotne (wilgotne ponieważ mój pies lize to cały czas).Pies nigdy nie miał poważniejszych chorób,nigdy nie był operowany.Pies ma już 10 lat oraz jest rasy spaniela.Nie widzę też żadnych innych zmian na ciele lub nie zauważyłem utraty wagi.Weterynarz będzie dopiero w piątek dlatego chce poczekać chwilę i popytać pierw na forum.Wstawiam jeszcze zdjęcie (całkiem niedokładne) ponieważ mój pies szybko zabierał łapę (dlatego sądzę ze może to go boleć).Dodaje link w opisie posta ponieważ wyskakują mi błędy po dodaniu grafiki bezpośrednio do posta https://imageshack.com/i/pmgwnvyxj

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli go to boli to jedyne to wizyta u dobrego weterynarza. Niestety na starość psom robią się różne rzeczy. Moja sunia miała takie czarne płaskie guzki ale jej to nie przeszkadzało, nie ruszała i nic się z tym nie działo i mój wet tego nie ruszał ale radzę jednak spytać lekarza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...