Jump to content
Dogomania

GUCIO - sponiewierany maluch u nas w BDT


Recommended Posts

52 minuty temu, Poker napisał:

Gucio jest uzależniony ode mnie.  Gdy wychodzę z domu , nawet jak jest mąż czy przyjaciółka, to potrafi przez 1,5 godziny płakać. Chodzi za mną krok w krok.

Nie wiem jak go odzwyczajać, bo to nie jest czysty lęk separacyjny tylko lęk przed utratą mnie.

 

Poker on od pierwszej chwili garnął się do Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

Jaaaaki śliczny Gucio u Pokerka :), miałam kiedyś kotka Gucia.

Mój malutki Czikuś też ryczy jak znikam mu z pola widzenia, a jak spotkają się z Lolciem to ryczą obydwaj, nic tylko uciekać z domu.....

Gucio młodziutki, przyzwyczai się do nowej "mamusi" :)

Link to comment
Share on other sites

Guciosław jutro o g.19 ma kastracje + resztę. Już mnie serce boli.

Jest u nas niecałe 2 tygodnie ,a mamy wrażenie jakby był już od bardzo dawna. Świetnie się wkomponował w nasz dom. Jest niesamowicie przytulaśny, zazdrośnik o pieszczoty,ale też i bardzo ustępliwy. Odchodzi od miski , gdy kota próbuje coś podjeść.Na burknięcie Dolara nie reaguje , usuwa się. Na psacerze pięknie przywitał się z jamnisiem. Boi się jednak obcych mężczyzn i wtedy szczeka. Męża uwielbia, dzieci tak samo.

Oprócz tego ,że jeszcze znaczy teren w domu , właściwie nie ma wad. No może jeszcze skomlenie po moim wyjściu z domu.

Trzymajcie jutro kciuki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Noc miałam upojną Gucio dał radę zdjąć abażur. Koniecznie chciał się dostać do byłych klejnotów. Założyłam  abażur, zabezpieczyłam  taśmą klejącą ,ale i tak próbował ciągle go zdjąć, chodził po pokoju, nie wiedział co ma z sobą zrobić.

Rano już było dobrze.  Zjadł gotowane, był na spacerze, zrobił porządne siusiu.

Abażur bardzo mu przeszkadza ,ale nie da rady bez niego, bo by sobie łebek rozdrapał i wylizał  szwy po klejnotach.

Zapłaciłam 250 zł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...