Jump to content
Dogomania

GUCIO - sponiewierany maluch u nas w BDT


Recommended Posts

Wczoraj ewu z p.Madzią  przywiozły do nas  małego, rudego pieska ze wsi. Podobno miał na  imię Gucio,więc nie zmieniamy.

Przeklejam informacje o nim z wątku Maleństwa ze schronu błagają o ratunek.

Gucio mieszkał z wieloma psami w okropnych warunkach i był bardzo nielubiany przez pseudo właścicieli. Był przeganiany i bity , panicznie się bał faceta.

DSCF1301.JPG.eaa465dc5afbeaedb23d47d3f5655e9e.JPGimag2492.jpg.3b7d948ebd889b4c02d70bca56f6ba62.jpg

Gucio w drodze pohaftował się solidnie , więc cuchnął prze okrutnie.  Miotałam się co zrobić pierwsze - odpchlić czy wykąpać , bo i tak na razie nie mogę go wpuścić do naszego stadka.

Wybrałam kąpiel. Chłopczyk był bardzo grzeczny w kąpieli . Mąż nałożył hutnicze rękawice ,ale były nieprzydatne. Brud ciekł z niego solidny. Gruczoły około dobytowe były w porządku.

Na czubku łebka ma coś a'la brodawkę, czarny kalafior wielkości 1/2 czereśni. Przy kastracji trzeba będzie ciachnąć tak jak wilcze pazury, które dyndają na skórze.

 Gucio w pierwszych chwilach u nas.

Gucio_7.jpg
Gucio_6.jpg
 
Rozliczenie Gucia:dochód z bazarku 330 zł - 300 zł kastracja + usunięcie brodawki+ usunięcie wilczych pazurów - 70 zł Fripex = minus  40 zł
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Gucio w kąpieli. Widać narośl na łebku.

Gucio_3.jpg

 

 

 

Gucio_4.jpg?2

Gucio_5.jpg

 

Wczoraj wieczorem siusiał na ogródku chyba ze 2. minuty. Jedzonko z puszki pochłonął w minutę. Całą noc przespał spokojnie ,a rano był prezent w postaci dobrej koo.

Był dziś 2 razy na spacerku po ogródku .Zapięłam mu obrożę i smycz. Nie chciał zrobić na początku ,ani kroku. Trzeba było go nieść. Na ostatnim wyjściu ładnie pochodził po ogródku, podchodzi na zawołanie i wykłada się kołami do góry. Jest bardzo spokojny i łagodny.

 

Od razu załapał do czego służy kocyk.

Gucio_2.jpg
Gucio_1.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gucio robi postępy. Chętnie wychodzi na ogródek, siusia tylko koo  zostawia w domu. Je bardzo ładnie.

Kupiłam Fiprex i Drontal. Drontal już dostał ,a Fripexem spsikam go jutro wieczorem.8. pchła złapana.

Na ogródku , na widok pańcia położył się na "żabkę " i czołgał się. Nie wyglądał na przerażonego.  Czasem macha ogonkiem ,ale częściej ma go jeszcze na dole.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Na ogródku , na widok pańcia położył się na "żabkę " i czołgał się. Nie wyglądał na przerażonego.  Czasem macha ogonkiem ,ale częściej ma go jeszcze na dole.

Skarbuś nie znał człowieka z dobrej strony i jeszcze nie do końca wierzy, że ręka nie bije.

Link to comment
Share on other sites

Gucio ma biegunkę jak licho.Albo po zmianie karmy albo po Drontalu. Nie siusia w domu , za to na dworze całe morze. A kupale prawie płynne. Dałam mu już 2 razy węgiel i będzie miał dziś biedak głodówkę.

Jest bardzo kochany. Widział na ogródku naszą kotę i zero reakcji. podchodzi w domu i na ogródku na zawołanie , łasi się. Dziś polizał mnie po rękach. Słodziak z niego.

Kastrowanko, usunięcie narośli i do domciu stałego.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Gucio ma biegunkę jak licho.Albo po zmianie karmy albo po Drontalu. Nie siusia w domu , za to na dworze całe morze. A kupale prawie płynne. Dałam mu już 2 razy węgiel i będzie miał dziś biedak głodówkę.

Jest bardzo kochany. Widział na ogródku naszą kotę i zero reakcji. podchodzi w domu i na ogródku na zawołanie , łasi się. Dziś polizał mnie po rękach. Słodziak z niego.

Kastrowanko, usunięcie narośli i do domciu stałego.

Może faktycznie to reakcja po Drontalu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...