Jump to content
Dogomania

z psem promem do Anglii


isiaa22

Recommended Posts

Witam,

jeśli podobny temat już występuje z góry przepraszam :)

Niedługo wraz z partnerem planujemy wyjechać do Anglii, mamy cudownego pieska, dla którego szukamy najlepszego transportu. Podróż samolotem odpada ( nie chcę narażać go na tyle stresu, ciśnienie itp... ). Mamy możliwość podróży samochodem, aczkolwiek na miejscu nie będzie on nam potrzebny i tu pojawia się moje pytanie. Myślałam o podróży do Francji a stamtąd promem, ale czy można promem bez samochodu z psem ?  

dziękuje za odpowiedzi ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś płynęłam na wystawę do Danii właśnie promem, płynęliśmy ze znajomymi - z nami był rottweiler i amstaffka i psy były cały czas z nami na pokładzie bo samochód musieliśmy zostawić pod pokładem. Psy były nawet bez kaganców, zaznaczam, że szkolone i doskonale wychowane. Ale jak to wygląda w Anglii to nie wiem, anglicy mają różne dziwnepodejścia do psów, musisz zapytać kogoś kto tam jechał.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, gorzej z tą kwarantanną, dla mnie to beznadziejna rzecz - kupujesz szczeniaka odbierasz prawie dorosłego, nie zsocjalizowanego bo siedzi gdzieś w kojcu bez kontaktu z tobą. Sprawdź te przepisy bo to ważniejsze od promu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...