Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

1 godzinę temu, hop! napisał:

U mnie ma na Katowice. Wyróżnione. Zróbcie na Kraków.

Kurka Wodna. Zrobiłam na Katowice.. Czy można edytować ogłoszenie i zmienić na Kraków?

Czy może zostawić bo ma 23 obserwowanych i 11 odkryć tel i jedno dziwne zapytanie. Nie ogłaszałam nigdy na olx Hana to mój pierwszy raz.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Kurka Wodna. Zrobiłam na Katowice.. Czy można edytować ogłoszenie i zmienić na Kraków?

Czy może zostawić bo ma 23 obserwowanych i 11 odkryć tel i jedno dziwne zapytanie. Nie ogłaszałam nigdy na olx Hana to mój pierwszy raz.

Martuniu, możesz zmienić, to nic nie przeszkadza. Może na Poznań, bo wydaje mi się, że Havanki jest na Kraków. Zaraz sprawdzę...

Edit:

Havanki jest na Wrocław, więc spokojnie możesz na Kraków. Ja zmienię na Poznań

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Martuniu, możesz zmienić, to nic nie przeszkadza. Może na Poznań, bo wydaje mi się, że Havanki jest na Kraków. Zaraz sprawdzę...

Edit:

Havanki jest na Wrocław, więc spokojnie możesz na Kraków. Ja zmienię na Poznań

Oki Asiu: Zmieniłam Hanę na Kraków : https://www.olx.pl/oferta/poznaj-hane-aniola-w-kolorze-marengo-CID103-IDqV7vj.html

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2017 o 19:32, Tola napisał:

Hop! - bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia dla Hany, może  się uda z Twojego ogłoszenia...

 U mnie wciąż bez zapytań:(

Tola, nie masz za co dziękować. Może w końcu do Hany uśmiechnie się szczęście. Nie można się poddawać, trzeba dorabiać nowe ogłoszenia. Przydałyby się noworoczne zdjęcia Hany. :-) 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, hop! napisał:

Tola, nie masz za co dziękować. Może w końcu do Hany uśmiechnie się szczęście. Nie można się poddawać, trzeba dorabiać nowe ogłoszenia. Przydałyby się noworoczne zdjęcia Hany. :-) 

Przydałyby się, wciąż czekamy.

Może Nowy Rok pod tym względem będzie lepszy dla Hanusi.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anecik napisał:

Hanusia wystrzałów się bala. Nie chciała wyjść z domku długooo przed północą. Ale w jej przypadku wędzone smaczki również troszkę pomogły:)

To dobrze, że smaczki  trochę pomogły.

Moja Kajunia zupełnie nie była zainteresowana smaczkami,

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Mój Kazanek na starość zaczął się bać.....Wcześniej nic go nie ruszało, a wczoraj nie chcial wyjść na spacer. Maurycy tez niespokojny..Całe towarzystwo z nami..dobrze, ze łóżko wielkie....No i taki byl sylwester..k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig 

Mój Misio (żył 13 lat) z każdym rokiem bał się coraz bardziej, trzeba było się ratować tabletką od weta.

Wczoraj cała trójka dzielnie zniosła strzały, też okupując kanapę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...