Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Wydaje mi się, że wysłałam numer konta do wszystkich osób, które zadeklarowały pomoc dla Hany i Suzi. Jeżeli kogoś pominęłam, proszę się dopominaćk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Przelew na kwotę 340 zł zrobiłam. Prosiłabym tylko o potwierdzenie odbioru na wątku:

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Tolu dopisz proszę w deklaracjach pomocy Alaskan malamutte fanty, a ja fanty i bazarek. Właśnie go tworzę. Będzie to bazarek dla Canisa i suniek.

Eliku kochany, pięknie dziękujemy!!! To raczej ja muszę dopisać, ponieważ prowadzę post rozliczeniowy k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig i już to robię z najwiekszą przyjemnością!!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Eliku kochany, pięknie dziękujemy!!! To raczej ja muszę dopisać, ponieważ prowadzę post rozliczeniowy k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig i już to robię z najwiekszą przyjemnością!!!

Soreczki napisałam prośbę do Toli, bo Ona jest autorka wątku i myślałam, że prowadzi post rozliczeniowy :)

Link to comment
Share on other sites

Do schroniska pojechałam jednak dzisiaj, bo Anula i Bogusik chciały zabrać, przy okazji jutrzejszego transportu Astry, sunię szczeniaka, tego z ranami na szyi.

Niestety - mała jest w trakcie leczenia i nie dostałam zgody na zabranie:(

Zajrzałam tez do dziewczyn, Suzi  była na wybiegu pomimo ogromnego upału.

Zdjęcie nie wyszło, a jak chciałam podejsc blizej, to suni już nie było

P1280033.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, ze byłysmy z Alaskan w niedzielę i prosiłyśmy o zczytanie suni, wypytywałyśmy o nią, bo tego chorego ucha to nikt by nie zauważył.

Może sunia mniej będzie cierpiała, chociaż jak pomyślę o owczarku bez ucha, to zaczynam się naprawdę bać

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...