Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

3 minuty temu, konfirm31 napisał:

Nutusia jest niezawodna i...... zmotoryzowana. A w adopcjach i prześwietlaniu domków, jest super! Kejciu jest również superowa w tych sprawach , ale chyba bez samochodu :(. 

konfirm31, bardzo dziękuję za pomoc!!  Nutusia podjedzie najprawdopodobniej w poniedziałek, wszystko ustalimy! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dostałam sms od pani Małgosi. Czekają na wizytę. Przesłałam im zdjęcia Suzi, nawet te ze schroniska, są bardzo przejęci jej losem. W lecie odeszła im sunia na babeszjozę. Po okresie żałoby postanowili dać domek psiakowi w potrzebie. Suzi jest zupełną odwrotnością ich suni. Lusia była cała czarna i gładkowłosa. 

No ale zobaczyli zdjęcie Suzi, przeczytali ogłoszenie i zadzwonili....

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Przed chwilą dostałam sms od pani Małgosi. Czekają na wizytę. Przesłałam im zdjęcia Suzi, nawet te ze schroniska, są bardzo przejęci jej losem. w lecie odeszła im sunia na babeszjozę. Po okresie żałoby postanowili dać domek psiakowi w potrzebie. Suzi jest zupełną odwrotnością ich suni. Lusia była cła czarna i gładkowłosa. 

No ale zobaczyli zdjęcie Suzi, przeczytali ogłoszenie i zadzwonili....

Z tego, co mówiłaś Asiu, cała rodzina zakochała się w Suzi.

Takie coś mi się podoba, a nie przebieranie jak w ulęgałkach.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak, Gabrysiu. Córka pani Małgosi ma w telefonie jako tapetę zdjęcie Suzi!!! 

Poczekajmy jednak na wynik wizyty....

Na razie wygląda na to, ze Suzi szykuje się dom z marzeń, ale poczekajmy na ocenę  - Nutusia jest niezawodna:)

Trzymajmy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, konfirm31 napisał:

Nutusia jest niezawodna i...... zmotoryzowana. A w adopcjach i prześwietlaniu domków, jest super! Kejciu jest również superowa w tych sprawach , ale chyba bez samochodu :(. 

Dopiero odcztałam PW :) widzę że już wszystko dograne :)

A ja zmotoryzowana jak najbardziej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...