Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Domowe zdjęcia Hany są świetne a twój tytuł Martusiu bardzo intrygujący i przyciągający uwagę. Trzymam kciuki na odzew z ogłoszeń ! Moje jest wyróżnione do 11.02 i jest teraz na Poznań.

Ja też mocno trzymam kciuki, może tym razem Hana zapadnie komuś głeboko w serce...

U mnie OLX oglądany, ale na nr tel nikt nie zagląda.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Podsunęłam Hanę... ;)

 

Dzięki Tyś,  ze pamiętasz:)

 

A ja chciałam Wam pokazać podobieństwo Hany i Astry....

Obie w podobnym wieku, obie z zamojskiego schroniska.

Cały czas  pamiętam, jak pracownik mówił, ze Hana trafiła do schronu z siostrą, ale tamta znalazła dom...

DSC_4004.jpg.ca83b7fbb25675487f95522ce116b8bb.jpg

06a9d52ddfec3ee7gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

O Hanie pamiętam, jest przesłodka, nie da się o niej zapomnieć ;)

Tak, nieraz przemknęło mi przez myśl, że sunie są siostrami... i to daje mi nadzieję: jak Astra znalazła domek, to i na Hanę gdzieś tam czeka TA Rodzina :)
 

O tym samym pomyślalam...

Link to comment
Share on other sites

W odwiedziny do psiaków przyszło 3 dzieci w wieku 4, 5 i 8 lat. Tak jak sądziłam Hana do dzieci zachowuje się cudnie :) Daje się głaskać i prowadzić na smyczy, jest delikatna tzn nie przewraca dzieci na powitanie na ziemię :).

Niestety ludzie patrzą jednak na wiek Hanusi ( w ogłoszeniu jest podane 7, 8) twierdzą że to sporo jak na dużego siaka.

Ja mimo wszystko uważam żeby jednak podać w ogłoszeniu wiek 9 lat - conajmniej - ponieważ przynajmniej tyle ma. Pomijam fakt że ktoś może zarzucić że psiak ma nawet 12 lat (co wynika z książeczki). A to jednak spora różnica.

 

Link to comment
Share on other sites

Niestety większość ludzi podchodzi do adopcji egoistycznie, myśląc  głównie o sobie.

Chcą młodego psa, by jak najdłużej z nim być.

Mało kto chce wziąć staruszka.

Nie myślą o tym, żeby dać dom psiakowi na ostatnie miesiące, czy lata życia.

Smutne to, bo każdy psiak zasługuje na własny dom, "ludzia", kanapę, miłość itp.

Hanusiu, nie tracimy nadziei,  że się doczekasz na DS

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Gabi79 napisał:

Niestety większość ludzi podchodzi do adopcji egoistycznie, myśląc  głównie o sobie.

Chcą młodego psa, by jak najdłużej z nim być.

Mało kto chce wziąć staruszka.

Nie myślą o tym, żeby dać dom psiakowi na ostatnie miesiące, czy lata życia.

Smutne to, bo każdy psiak zasługuje na własny dom, "ludzia", kanapę, miłość itp.

Hanusiu, nie tracimy nadziei,  że się doczekasz na DS

Nie miejmy im tego za złe. Każda z nas, ma smutne doświadczenia ze starością, chorobami i przeprowadzaniem za TM swoich psów. Adoptując starego psa, mamy to od razu w pakiecie, a to oznacza cierpienie opiekuna. Nie każdy się na to decyduje. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Ja mimo wszystko uważam żeby jednak podać w ogłoszeniu wiek 9 lat - conajmniej - ponieważ przynajmniej tyle ma. Pomijam fakt że ktoś może zarzucić że psiak ma nawet 12 lat (co wynika z książeczki). A to jednak spora różnica.

Masz rację aneciku.....Trzeba liczyc na to, ze w Hanusi zakocha sie ktoś nie patrząc na wiek...W każdym bądź razie ja w swoim ogłoszeniu napiszę 9-10 lat...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2018 o 09:40, anecik napisał:

W odwiedziny do psiaków przyszło 3 dzieci w wieku 4, 5 i 8 lat. Tak jak sądziłam Hana do dzieci zachowuje się cudnie :) Daje się głaskać i prowadzić na smyczy, jest delikatna tzn nie przewraca dzieci na powitanie na ziemię :).

Niestety ludzie patrzą jednak na wiek Hanusi ( w ogłoszeniu jest podane 7, 8) twierdzą że to sporo jak na dużego siaka.

Ja mimo wszystko uważam żeby jednak podać w ogłoszeniu wiek 9 lat - conajmniej - ponieważ przynajmniej tyle ma. Pomijam fakt że ktoś może zarzucić że psiak ma nawet 12 lat (co wynika z książeczki). A to jednak spora różnica.

 

Zmieniłam w OLX wiek zgodnie z sugestią anecik; mam przy okazji pytanie, bo nie mogę znalezc tego teraz na wątku, nie pamiętam, a wiem, ze była taka informacja - jaką date urodzenia wpisał wet schroniskowy na pierwszej stronie?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Zmieniłam w OLX wiek zgodnie z sugestią anecik; mam przy okazji pytanie, bo nie mogę znalezc tego teraz na wątku, nie pamiętam, a wiem, ze była taka informacja - jaką date urodzenia wpisał wet schroniskowy na pierwszej stronie?

U Hany nie ma pierwszej strony książeczki - z taką przyjechala ze schroniska. To na czym opieram jej wiek to nabazgrolone wpisy w szczepieniach p/ko wściekliżnie.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, anecik napisał:

U Hany nie ma pierwszej strony książeczki - z taką przyjechala ze schroniska. To na czym opieram jej wiek to nabazgrolone wpisy w szczepieniach p/ko wściekliżnie.

No tak, już raz chyba pytałam o to...

 Próbuje jakoś chwycić się nadziei, ze  ma mniej niż 10 :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

No tak, już raz chyba pytałam o to...

 Próbuje jakoś chwycić się nadziei, ze nie ma mniej niż 10:(

Ja niestety optuję za tymi 12 :( Chociaż Hanusia czuje się jak młódka - oby jak najdłużej :)

 

Link to comment
Share on other sites

Skoro Hana czuje się jak młódka, to nie wpisujcie 10 czy 12 lat tylko mniej. Na zdjęciach wygląda na 8-9 lat. U mnie jest piesek, który w książeczce ma wpisane 2 lata, a jest pieskiem minimum 4-letnim. Z ocenianiem wieku jest tyle pomyłek, że ho ho. Można założyć nową książeczkę i poprosić weta o przepisanie ostatnich szczepień, odrobaczenia, sterylizacji, czy innych istotnych informacji. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2018 o 09:07, hop! napisał:

Skoro Hana czuje się jak młódka, to nie wpisujcie 10 czy 12 lat tylko mniej. Na zdjęciach wygląda na 8-9 lat. U mnie jest piesek, który w książeczce ma wpisane 2 lata, a jest pieskiem minimum 4-letnim. Z ocenianiem wieku jest tyle pomyłek, że ho ho. Można założyć nową książeczkę i poprosić weta o przepisanie ostatnich szczepień, odrobaczenia, sterylizacji, czy innych istotnych informacji. 

da się zrobić. co Ty na to Tolu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2018 o 09:07, hop! napisał:

Skoro Hana czuje się jak młódka, to nie wpisujcie 10 czy 12 lat tylko mniej. Na zdjęciach wygląda na 8-9 lat. U mnie jest piesek, który w książeczce ma wpisane 2 lata, a jest pieskiem minimum 4-letnim. Z ocenianiem wieku jest tyle pomyłek, że ho ho. Można założyć nową książeczkę i poprosić weta o przepisanie ostatnich szczepień, odrobaczenia, sterylizacji, czy innych istotnych informacji. 

 

4 godziny temu, anecik napisał:

da się zrobić. co Ty na to Tolu?

Pomysł hop! bardzo mi się podoba, to jednak jakaś tam szansa dla suni, nie wiedziałam jak  Twój wet na taką propozycję zareaguje...

Anecik - jeśli da się zrobić to byłoby cudnie, bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

 

Pomysł hop! bardzo mi się podoba, to jednak jakaś tam szansa dla suni, nie wiedziałam jak  Twój wet na taką propozycję zareaguje...

Anecik - jeśli da się zrobić to byłoby cudnie, bardzo się cieszę.

Ja też nie wiem jak zareaguje ale zagadam do niego. ze książeczka niekompletna.....itp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...