Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

19 godzin temu, Tola napisał:

Hana ma OLX ode mnie i od Havanka; Eluś - dzisiaj wzięłam tylko to zdjęcie jako profilowe, wybierz tez do swojego ogłoszenia i jutro podzielimy się resztą

 

To ja na profilowe, wezmę to:

1 (9).jpg

Joasiu, czy możesz mi też przesłać kasę na wyróżnienie ogłoszenia Hany?

Link to comment
Share on other sites

U dziewczyn bez wielkich zmian. Hanusi czyszczę uch przynajmniej co dwa dni bo zbiera jej się tam co nieco. Pogoda kiepska więc skończyło się wylegiwanie na słoneczku. Za to na mizianie zawsze jest dobry moment. Mile zaskoczyła mnie Suzi która do osób postronnych robi się bardzo przytulasta. Już dawno skończyliśmy naukę chodzenia na smyczy - teraz po prostu idziemy na spacerek.

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Haną u weta bo nie chciała od wczorajszej kolacji nic jeść i miała rzadkie koo. No i Hanusia dostała 3 zastrzyki, przez conajmniej kolejne dwa dni też będziemy jeździć na zastrzyk. Miała podwyższoną temperaturę :(, bez wymiotów. Dokupiłam jej też płyn do przemywania uszek. Ustaliłam z Tolą że faktura będzie na Fundację ZEA. Dziękuję w imieniu Hanusi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2017 o 15:27, Havanka napisał:

Haneczka od dziś ma wyróżnione ogłoszenie na OLX przez 30 dni:

P1020656.JPG

 

Dnia 23.10.2017 o 17:32, Havanka napisał:

Hana od dziś będzie promowana, może tym razem się uda?

Bardzo dziękuję, nieustannie trzymam kciuki za ten jedyny, właściwy telefon, bo tak by się chciało widzieć obie sunie we  własnych domach. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,3554_vC_ori

20 godzin temu, anecik napisał:

Byłam z Haną u weta bo nie chciała od wczorajszej kolacji nic jeść i miała rzadkie koo. No i Hanusia dostała 3 zastrzyki, przez conajmniej kolejne dwa dni też będziemy jeździć na zastrzyk. Miała podwyższoną temperaturę :(, bez wymiotów. Dokupiłam jej też płyn do przemywania uszek. Ustaliłam z Tolą że faktura będzie na Fundację ZEA. Dziękuję w imieniu Hanusi.

Mam nadzieję, ze to nic poważnego i niedyspozycja szybko minie.

Hanusia - zdrowiej i wykorzystuj każdą chwilkę na  głaski i przytulanie, nadrabiaj kochana, nadrabiaj ten stracony czas.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani  z Wrocławia w sprawie adopcji Suzi. Domek brzmi bardzo fajnie. Pani rozmawiała z anecik, jest w stanie pojechać w sobotę, aby osobiście poznać sunię!!

Poker, pomożesz? Bardzo proszę o wizytę!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

Może to wreszcie TEN dom...

Trzymam mocno kciuki za wizytę i zeby Suzi od pierwszego spojrzenia podbiła serce nowej rodziny

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Może to wreszcie TEN dom...

Trzymam mocno kciuki za wizytę i zeby Suzi od pierwszego spojrzenia podbiła serce nowej rodziny

 

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Trzymam, za obie.....

I ja także :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...