Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Pani pracuje jako stróż, chciałaby wypuszczać suczkę na posesję, na której stróżuje, "żeby sobie pobiegała"  

Prawdę mówiąc myślałam, że do jakiegoś gabinetu psica będzie zabierana  :)  Ale z drugiej strony nasza cieciowa przychodziła do pracy z Perełką i to było fajne. Zależy, jaki człowiek.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Pani pracuje jako stróż, chciałaby wypuszczać suczkę na posesję, na której stróżuje, "żeby sobie pobiegała"  

Oby tylko pomoc w stróżowaniu  nie było główną przyczyną zainteresowania naszą Suzi...

Link to comment
Share on other sites

Hana - oaza spokoju, ucho nadal czyścimy . Wygrzewa swoje kosteczki na słoneczku obok Blekusia. Oczywiście ciśnie się na mizianko, goni przeszkadzającą jej Vikusię. Momentami odzywa się w niej szczeniak i zaszaleje :).

Suzi już bardzo ładnie chodzi na smyczy, pięknie dala sobie wyczesać dredy - leży na legowisku i czeka na czesanie. Nieraz mruknie na Viki ale moja szybka reakcja i jest spokój  niestety na Vikunię większość psiaków patrzy spod byka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.10.2017 o 09:48, Gabi79 napisał:

Wszystko super, ale dziewczyny powinny już iść "na swoje".

Czekamy na te super domki!!!

I na zdjęcia, bo trzeba dorobić ogłoszenia; ja mam nowiutki,  wyróżniony OLX po Rambusiu, chciałabym podmienić na Hanę...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Zdjęć tradycyjnie nie ma... Wyróżnienie przepadnie.

 

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

A szkoda...

 

Nie wiem czy tradycyjnie ale u mnie cały czas pada.

Zapłacę Alaskan za wyróżnienie.i dla Hany i dla Suzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...