Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Jestem u Suzi. Wstawiam sobie jej fotki i będę pamiętała. Który opis z początkowej strony jest aktualny. Są dwa i się różnią. W jednym toleruje psiaki, kocha człowieka i się przytula, w drugim - troszkę dystansowa, raczej psia jedynaczka. Nie chce popełnić błędu.

Do ludzi bardzo przyjazna, przychodzi, wtula się, ale musi zaufać. NIE JEST ABSOLUTNIE AGRESYWNA!! Jeśli chodzi o psiaki, jest coraz lepiej, toleruje, nie warczy, nie gryzie. Tylko na początku potrafiła warknąć, teraz już się to nie zdarza. Z kotami raczej na nie. Suzi potrzebuje zdecydowanego, konsekwentnego opiekuna. To bardzo inteligentna, pojętna suczka, która szybko się uczy i jest bardzo ciekawa nowych rzeczy.

Po rozmowie z anecik, naniosłam poprawki na pierwszej stronie. 

Link to comment
Share on other sites

Mój laptop poważnie uszkodzony, więc  nadal  jestem tylko z doskoku na dogomanii, ale nie mogę nie zajrzeć do dziewczynek:)

Rozmawiałam z anecik na początku tygodnia o ostatniej wizycie Hany u weta - jest nadzieja, ze to faktycznie ostatnia wizyta, bo ucho pięknie się goi, ale jednocześnie wet zasugerował, ze problemy z uszami Hana bęędzie jednak miała.

Oby nie tak poważne, jak teraz.

No i jeszcze jedna bardzo dobra informacja - jest wynik pobranego wycinka - wszystko dobrze!!!:):):)

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, agat21 napisał:

Dobre wieści o Hanusi, i mniej dobre o Suzi. Szkoda mimo wszystko, że pani się nie odezwała - jeśli praca z možliwością wyjścia na dwór z psinką.. to może nie tak źle by było

Agatko, ogłoszenia Suzi dopiero ruszyły, spokojnie czekamy...A poza tym, wieści o Suzi bardzo dobre!!! Rozmawiałam z anecik, nie ma problemu z chodzeniem na smyczy, przychodzi na zawołanie, pozwala zapiąć smycz, bez żadnego problemu, wtula się i prosi o głaski  TZ anecikowego k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_origco wskazuje, ze nie boi się mężczyzn!!! 

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj Suzi ma także ogłoszenie na Warszawę. 

Cena Odpowiedzi Promowanie
 

Od: dzisiaj
Do: 23 paź

594002730_1_94x72_suzi-piekna-wspaniala-

Suzi - piękna, wspaniała, mądra suczka s...

Za darmo

  0
Promowane do 23 paź
Statystyki
Wyświetleń: 14
Tel: 1
Obserwuje:0
 
 
 

Gabi, dziękuję!!!k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...