Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, kojarzysz, kto robi banerki?? Poprosiłybyśmy o banerek dla Hany i Suzi....

Wiem, że Maciek777, zaglądał tutaj;)

Ale jeszcze ktoś...

A Kto robił Alasce? Caniskowi?

Nie pamiętam...

Jutro zajrzę na wątki...

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nie chcę siać zamętu, ale... nie boicie się, że z norweskich Suzi wyjdzie?
Z norweskich łatwo wyjść, nawet mojemu się udaje...

Trzymam kciuki za jutro. Już czuję stresa...

Suzi będzie w obroży i szelkach. Będą przypięte smycze. A poza tym, mój malamut chodził w tych szelkach, nigdy nie wyszedł, z obroży zawsze. Jest jeszcze jeden argument: szelki typu "norweskiego" łatwo się zakłada, nie trzeba przekładać łap. My nie wiemy, czy Suzi pozwoli dotykać łap....

Kciuki potrzebne za poniedziałek lub wtorek, ustalamy jeszcze wszystko!!

Link to comment
Share on other sites

Razem z nimi schronisko opuści ten smutasek, którego Gabi wypatrzyła za zamojskim, również potrzebne kciuki!

Ja niestety nie będę mogla być przy wypisie psiaków, bo wyjeżdżam na krótki urlop, ale będzie tam Alaskan i na pewno wszystko opowie tutaj na wątku.

Będę z Wami myślami, będę przekazywała dobre myśli zwłaszcza Suzi!

P1280331.JPG

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam Maciek777 o banerek, nie wiem jak Maciek z wolnym czasem, ale może zrobi...

Wierzę, ze i tym razem przyniesie szczęście zamojskim suczkom:)

We wtorek będę z Wami myślami w schronisku, musi być wszystko dobrze.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Suczki i dwa psiaki wyjeżdżają w środę rano. Szafirek będzie o 8 w schronisku. będę przy przekazaniu psiaczków. Proszę o kciuki i cieple myśli, aby już nic się nie zmieniło!

Trzymam mocno kciuki! Miejmy nadzieje,że wszystko pójdzie dobrze i psiaki szczęśliwie dotrą do swoich dt

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ostatnia noc w schronisku....Jutro sunie już będą wolne.....Postaram się zrobić zdjęcia, jak wyjeżdżają...

Tola jest z nami myślami, mocno zaciska kciuki za jutrzejszy wyjazd Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki 

Wiem,ze sporo zamieszania będzie przy wydawaniu psiaków, ale jak uda się pstryknąć jakieś zdjęcia psiakom to będzie super!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Wiem,ze sporo zamieszania będzie przy wydawaniu psiaków, ale jak uda się pstryknąć jakieś zdjęcia psiakom to będzie super!

Bogusiu, postaram się chociaż kilka pstryknąć. Ale najważniejszy spokój, sprawne przekazanie psiaków i bezpieczne umieszczenie w kontenerkach. Zaczynam się stresować....

Jutro odeśpię te dwie noce....k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, postaram się chociaż kilka pstryknąć. Ale najważniejszy spokój, sprawne przekazanie psiaków i bezpieczne umieszczenie w kontenerkach. Zaczynam się stresować....

Jutro odeśpię te dwie noce....k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Asiu,spokój i dobra organizacja to najważniejsze,a jeszcze bardziej ważne jest to,że relacje między Fundacją a kierownictwem schroniska są  w miarę dobre i trzeba to pielęgnować.Dzięki temu,można jeszcze wyciągać te bidulki do dt i szukać im domów.Także zdjęcia nie są najważniejsze bo będą przecież z dt.Postaraj się zasnąć,choć łatwo się to tylko mówi....:)

Link to comment
Share on other sites

No i pojechały po lepsze życie!!! Doczekały się, szczególnie Hana!! Wszystko przebiegło spokojnie, bez niespodzianek. 

Hana: z książeczki wynika, że od 2008 r w schronisku, czyli od szczeniaczka....sunia to sama słodycz, grzeczna domaga się głasków, zaczepia.

Tutaj pożegnanie ze schroniskiem!!! W kontenerku, gotowa do wyjazdu!!

IMG_20170726_075254_resized_20170726_091511800.jpg

IMG_20170726_075257_resized_20170726_091459914.jpg

IMG_20170726_075301_resized_20170726_091447493.jpg

IMG_20170726_075304_resized_20170726_091436139.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...