Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

4 minuty temu, mar.gajko napisał:

To ceny warszawskie, bo nawet nie krakowskie. I co ma chętnych?

Jest chyba 2 psy hotelowe i 3 bezdomniaki, w tym 2 bardzo adopcyjne, a są w hotelu juz 4 miesiące.

Pani Monika nastawiona jest jednak w okresie wakacyjnym na urlopowanie domniaków; ma 2 wolne kojce i najchętniej wzięłaby właśnie takie psy.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Gabi79 napisał:

Ja nie mam prawa tu nic sugerować, ale może trzeba dać sunie do p. Moniki na kilkanaście dni, okaże się jaka jest Suzi i najwyżej Hana pojedzie do anecik, a dla Suzi może w międzyczasie zwolni się miejsce u Murki.

A jeśli Suzi okaże się Normalnym psiakiem, tzn. nie wycofanym, pojadą do anecik razem/

Dobra, już się nie "wcinam" Decyzja należy do Was i do deklarowiczów

Gabrysiu, w ostateczności tak własnie chcemy zrobić....

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś miałam inne zdanie o hotelikach z kojcami bo większość takich było i zawsze to lepsze warunki niż w schronisku.Jednak kraty będą zawsze kratami i tego nic nie zmieni...Są wiodące schroniska i na ich internetowych stronach wszystko w bajecznym wizerunku i opisie.To jednako tylko bajki dla takich ludzi,którzy nie mieli styczności ze schroniskami.

Kojce w hoteliku schludne i na to wygląda,że nie wiele jest psiaków na stanie tylko jak z opieką za takie pieniądze?.Mimo wszystko ten śliczny piesek z pierwszego zdjęcia za tymi kratami i tak rozbija serce...Przepraszam za moje 3grosze,które w żaden sposób nie pomogą suniom ale zawsze mam jakiś dystans do nieznanych hotelików....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anecik napisał:

Nie wiem jak te Wasze plany A czy B ale jednak mogę wziąć obie.  W razie wielkich problemów z Suzi najwyżej będę prosiła o jakieś konsultacje z behawiorystą.

I to jest najlepszy plan :). Oczywiście moim zdaniem, ja nie jestem decyzyjna w tej sprawie i nie znam wszystkich szczegółów, ale jak to w życiu najlepsze rozwiązania, to te najprostsze.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anecik napisał:

Nie wiem jak te Wasze plany A czy B ale jednak mogę wziąć obie.  W razie wielkich problemów z Suzi najwyżej będę prosiła o jakieś konsultacje z behawiorystą.

Aneciku, i to jest ten plan A pt: CUD!!! Bardzo dziękujemy i chcemy wierzyć, że jednak opinia pracowników nie będzie prawdziwa i Suzi okaże się nie tak bardzo problemową sunią!!!

Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...