Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

Super,że kolejne 2 sunie dostają szansę na życie po za schroniskowymi kratami.Suzi też mi bardzo leżała na sercu więc tym bardziej mnie to cieszy :) Dla dziewczyn mogę dołożyć się deklaracją stałą po 10zł dla każdej.Może to nie wiele,ale grosz do grosza....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Super,że kolejne 2 sunie dostają szansę na życie po za schroniskowymi kratami.Suzi też mi bardzo leżała na sercu więc tym bardziej mnie to cieszy :) Dla dziewczyn mogę dołożyć się deklaracją stałą po 10zł dla każdej.Może to nie wiele,ale grosz do grosza....

Witaj Bogusiu na wątku suczek!! Serdecznie dziękujemy, to duża pomoc!! serduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Masz cudownego, wrażliwego syna i taką samą synową!! Tylko pozazdrościć! 

Twój syn Paweł też do pozazdroszczenia:)

 Hana i Suzi to kolejne psy, którym pomaga.

Widać te dzieciaki dogomaniaków tak mają - pomaganie uzależnia!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wielu dogomaniaków pamięta na pewno zamojskiego Paputka...

Jego pani to niezwykle wrażliwa osoba z wielkim sercem do zwierząt; jakiś czas temu w rozmowie zwierzyłam się o swoim marzeniu zabrania ze schroniska Hany...

Wyobrażcie sobie, ze pani Marysia zorganizowała szybciutko zbiórkę w pracy i mamy 650 zł na ratowanie suczek!

 Dziękujemy bardzo !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

łał, Pani Paputkowa jest przecudowna...

Wiadomo, kiedy sunie będą mogły opuścić boks?

Mamy stałe miejsce u Murki - po Alasce powinna jechać jedna z suniek.

Ale jak wiecie z adopcji wróciła Kaśka, więc odstapilysmy miejsce, sprawa była pilna.

Wczoraj agat21 bardzo prosiła o odstąpienie miejsc dla jakiegos psiaka - chyba Foresta, więc nadal czekamy...

 Najlepiej byłoby, aby można było zabrać obie suczki jednego dnia, bo jak wybrać, która ma jechać pierwsza:(

 Murka jednak wyklucza taka możliwość, trudno będzie o 2 miejsca wolne :(

Błagałam  więc Kasię o jakieś wyjście z tej sytuacji...

 Teraz bardzo boje się o suczki:(

Nie mogę ich jeszcze zarezerwować, bo nie wiem, kiedy byłby wyjazd ze schronu:(

15 minut temu, terra napisał:

Dziękuję Tolu za zaproszenie.

Zapisuję wątek.

Dzięki ogromne terra, zostań z nami

serduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Super,że kolejne 2 sunie dostają szansę na życie po za schroniskowymi kratami.Suzi też mi bardzo leżała na sercu więc tym bardziej mnie to cieszy :) Dla dziewczyn mogę dołożyć się deklaracją stałą po 10zł dla każdej.Może to nie wiele,ale grosz do grosza....

Bogusiu - każdy "grosz" to ogromna pomoc, bardzo dziękujemy:)

Zostań kochana z nami

serduchooo7.gif

4 minuty temu, teresaa118 napisał:

ja dloze sie miesiecznie dla obydwu sun 100 zl, prosze o konto, wplaty od lipca

Pięknie dziękujemy!

Radość ogromna, zostań z nami u suniek:)

serduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u pięknych suniek. Suzi puchata kolorowa, ale mnie Hana bardziej zapadła w serce, bo jest taka zwyczajna. Bardzo mocno trzymam za obie kciuki. 

Szkoda, że tak powoli adopcje ostatnio idą i na miejsca u Murki tak długi czas trzeba czekać :(

Z deklaracjami stałymi u mnie ostatnio kłopot, bo i "moje" psinki jakoś zasiedziały się w hotelach :(, ale jednorazowo na początku lipca wpłacę grosik, a jeśli jakieś psiątko pojedzie do domu, to oczywiście zamienię na stałą. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na zaproszenie naszej Kochanej Toli i ja oczywiście stawiam się na wątek sunieczek,tak bliskich mojemu sercu,psiaków z Zamościa.Tak skromnie po 10,00zł dla Hany i Suzi bo inne psiaki są też w potrzebie.

Agat21 pisze,że Hana jest zwyczajna,w moim przekonaniu,nie ma zwierząt zwyczajnych wszystkie są śliczne i każdy w swoim rodzaju.Zawsze u każdego zwierzaka można wypatrzeć coś co jest u niego piękne,szlachetne,cudowne.Na spacerze widuję starszego pana,który chodzi z pieskiem a jego wygląd to pomieszanie tysiące ras.Pan mi powiedział,że nie liczy się piękno zewnętrzne psa a piękno wewnętrzne.Te słowa utkwiły mi w pamięci i zamieszkały na stałe,ponieważ ten pan ma rację.Trzeba to piękno wewnętrzne wypatrzeć u zwierząt i zawsze w każdym ono jest.

Bardzo bym chciała aby jak najszybciej opuściły Schronisko tyle czekają na wolność.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Anula napisał:

Na zaproszenie naszej Kochanej Toli i ja oczywiście stawiam się na wątek sunieczek,tak bliskich mojemu sercu,psiaków z Zamościa.Tak skromnie po 10,00zł dla Hany i Suzi bo inne psiaki są też w potrzebie.

Anula, to ogromna pomoc!!! Bądź z nami na wątku suniek, bardzo prosimy!!! Serdecznie dziękujemy za deklarację!!divers2288.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

 

Jestem i ja u pięknych suniek. Suzi puchata kolorowa, ale mnie Hana bardziej zapadła w serce, bo jest taka zwyczajna. Bardzo mocno trzymam za obie kciuki. 

Szkoda, że tak powoli adopcje ostatnio idą i na miejsca u Murki tak długi czas trzeba czekać :(

Z deklaracjami stałymi u mnie ostatnio kłopot, bo i "moje" psinki jakoś zasiedziały się w hotelach :(, ale jednorazowo na początku lipca wpłacę grosik, a jeśli jakieś psiątko pojedzie do domu, to oczywiście zamienię na stałą. 

 

Agatko, dobrze, ze jesteś z nami!! Dziękujemy za wsparcie!!Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Anula napisał:

Na zaproszenie naszej Kochanej Toli i ja oczywiście stawiam się na wątek sunieczek,tak bliskich mojemu sercu,psiaków z Zamościa.Tak skromnie po 10,00zł dla Hany i Suzi bo inne psiaki są też w potrzebie.

Agat21 pisze,że Hana jest zwyczajna,w moim przekonaniu,nie ma zwierząt zwyczajnych wszystkie są śliczne i każdy w swoim rodzaju.Zawsze u każdego zwierzaka można wypatrzeć coś co jest u niego piękne,szlachetne,cudowne.Na spacerze widuję starszego pana,który chodzi z pieskiem a jego wygląd to pomieszanie tysiące ras.Pan mi powiedział,że nie liczy się piękno zewnętrzne psa a piękno wewnętrzne.Te słowa utkwiły mi w pamięci i zamieszkały na stałe,ponieważ ten pan ma rację.Trzeba to piękno wewnętrzne wypatrzeć u zwierząt i zawsze w każdym ono jest.

Bardzo bym chciała aby jak najszybciej opuściły Schronisko tyle czekają na wolność.

Anula ja takie "zwyczajne" właśnie najbardziej lubię! Żebyś widziała mojego psa ;) I zwyczajny nie oznacza nieładny. Każde zwierzę jest piękne, a psy to już strasznie piękne :) Dla mnie każdy pies jest sto razy piękniejszy niż na ten przykład - człowiek :))

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, agat21 napisał:

Anula ja takie "zwyczajne" właśnie najbardziej lubię! Żebyś widziała mojego psa ;) I zwyczajny nie oznacza nieładny. Każde zwierzę jest piękne, a psy to już strasznie piękne :) Dla mnie każdy pies jest sto razy piękniejszy niż na ten przykład - człowiek :))

Masz rację w każdym słowie agat21.Jestem też tego zdania.

Jeszcze wrócę do tego pieska co w nim jest tysiące ras.Ten starszy piesek ma przepiękne,wyjątkowo długie rzęsy a więc ma coś w wyglądzie wyjątkowego też. 

Link to comment
Share on other sites

Przybyłam na zaproszenie Toli. Cieszę sie bardzo, ze kolejne 2 sunie mają szansę na odmianę życia. Pamiętacie bazarek, który robiłam dla Faziego:

Zebraliśmy na nim 340 zł. Niestety Fazi nie zdążył skorzystać z tych pieniędzy. Wolą darczyńców było przekazanie zebranych pieniędzy na kolejną, zamojską bidę, co niniejszym mam zamiar uczynić. Oby udało sie jak najszybciej wyciągnąć suczki ze schronu. Trzymam mocno kciuki !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...