Jump to content
Dogomania

Odszedł za TM [*] Porzucony jak śmieć ! Feri ...


kinga_kinga7

Recommended Posts

Dziadziuniu

 cudny

 calem sercem

 za wszytko

 sciskam

 upaly starszne nastaly

straszne wszytkim biedunkom

 co nawet schowac nie ma jak

 nawet krzyczec nie ma jak

 oby wszystkim lapenkom

 chlodzik nadszedl

 i ciutenke poprway z dnia na dzien zdrowenka

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, azalia napisał:

Jak się czuje Feri?Co jest mu teraz najbardziej potrzebne,oprócz domu  oczywiście.

Feri ma problemy z chodzeniem, nie trzyma równowagi :( Zdarza się także, że nie trzyma swoich potrzeb, ciekawie nie jest, na pewno nie czuje się komfrtowo :( Potrzebne są podkłady chłonne, mile widziane preparaty na stawy, karma mokra w puszce 

Link to comment
Share on other sites

Feri dostał podkłady chłonne od cioteczki azali :) Dziękujemy ślicznie :) Chłopak jest już przeniesiony do boksu na zewnątrz, ma apetyt, pije, zaczął kontrolować swoje potrzeby, ale jest kompletnie bez sił, nie chce mu się chodzić, wstanie do miseczki i zaraz się kładzie ... Najważniejsze, że pije i je !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Biedactwo! nie.gif  może to depresja? cały świat mu się zawalił! choroba...porzucenie...

Wszzystko anico możliwe ... W tak okrutny sposób został porzucony, a ten ktoś ( nie wiem jak go nazwać ) kto tak potraktował go teraz już szczęśliwy, problem ma z głowy i się może wakacjuje !! Ehh nie nawidzę takich osób !!

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kinga_kinga7 napisał:

Wszzystko anico możliwe ... W tak okrutny sposób został porzucony, a ten ktoś ( nie wiem jak go nazwać ) kto tak potraktował go teraz już szczęśliwy, problem ma z głowy i się może wakacjuje !! Ehh nie nawidzę takich osób !!

Łajza!  ...bo szkoda sobie język kalać gorszymi przekleństwami... zło powraca! żeby tak samo został potraktowany w chorobie na starość...wyć mi się chce!  bo dla Ferjego ...to słabe pocieszenie :(   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przychodzę tu, ze smutną wiadomością :( Feri wczoraj odszedł za TM [**] Dziadeczku nie udało mi się Tobie pomóc, choć bardzo chciałam ! Nie miałeś - być może szczęśliwego początku i niestety końca :( Nie poznałeś prawdiwego, dobrego człowieka, a także miłości z jego strony :( Twojemu byłemu opiekunowi życzę najgorszego ....

Żegnaj Feruś 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...