Jump to content
Dogomania

Spondyloza - specjalista, konsultacja


Recommended Posts

Dnia 23.06.2017 o 11:07, vetches napisał:

W takim razie polecam dr Olkowskiego z Auxillium w Milanówku, albo dr Piotra Kowalczyka, przyjmuje m.in w Multivecie na Gagarina

Możesz coś więcej o napisać o tych lekarzach? Do tej pory chodziliśmy tylko do jednego weta u nas w okolicy, ma świetną opinię, ale.... Mamy od niego tylko zdjęcie kręgosłupa i te tabletki, które Leoś teraz bierze Caprodyl 50mg Compressa - pół tabletki dziennie. Natomiast nie mamy historii choroby, bo jak poprosiliśmy o wypis to wet powiedział, że nie rejestrował jakie daje mu zastrzyki. Sama więc zrobiłam opis co się kiedy działo i chcę zmienić weta.

Link to comment
Share on other sites

Ciężko mi się ustosunkować do Twojej prośby. Polecone przeze mnie osoby to specjaliści, dr Kowalczyk jest młodym ortopedą-chirurgiem, uczestniczy w wielu szkoleniach zwłaszcza za granicą więc posługuje się najnowszymi zdobyczami wiedzy. Dr Olkowski jest ortopedą-neurologiem, przeprowadza operacje m.in na kręgosłupie. Niestety spondyloza to ciężka sprawa, bo boli, a operacja nie zda się na nic. Carprodyl przynosi ukojenie, ale ma efekty uboczne. Spytaj swojego lekarza o Inflamex canine w formie syropu. Jest bezpieczny, nie jest lekiem z grupy niesteroidowych. Znam kilka psów które przyjmują ten preparat, przynosi ukojenie troszkę słabsze niż tabetki przeciwbólowe ale na tyle skuteczne, że da się obejść bez nich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...