Jump to content
Dogomania

MATY WĘCHOWE PO RAZ DRUGI dla Dżetty, która zbiera na życie


Recommended Posts

Dzień dobry w drugim dniu lata! Zbiorczo dziękuję wszystkim licytującym i dopraszam się o jeszcze! Bohaterka tego bazarku, Dżetta ma zapalenia trzustki. To bardzo poważna choroba, i jeszcze poważniejsze koszty. Tak że Panie i Panowie: sprężać się, proszę! Ratujmy biedną sunię, która nikomu nic nie zawiniła, a cierpi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry :)
Irenasie Kochany, się nie sromotaj, już wiesz na zaś, że trzeba w rozwijarce znaleźć "Bazarek" i gitra ;) :) 

Gusiaczku, dzięki za takie wspaniałe wsparcie. "Sromotać się" Ha, wieki całe tego słowa nie widziałam ani nie słyszałam. Język polski jest jednak fantastyczny!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

...truskawkowo podrzucamyoczko2.gif

basket-strawberries-white-wooden-table-i

9 godzin temu, irenas napisał:

Gusiaczku, dzięki za takie wspaniałe wsparcie. "Sromotać się" Ha, wieki całe tego słowa nie widziałam ani nie słyszałam. Język polski jest jednak fantastyczny!

... najpiękniejszy wsiecie!spoko.gif

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, anica napisał:

Dzień dobry306.gif

kaffee33.gif ..  przydadzą się ,przydadzą!  chyba nie zauważyłaś mojej licytacji?  to może jeszcze raz, poproszę matę nr2 za 26zł :)

Poprawiłam. Przepraszam za gapiostwo!

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Aga76 napisał:

Dzień dobry :)

Czy nr 8 to jeden kolor? (na moim monitorze widać niebieski przechodzący w szary)

Bardzo jaasny niebieski z odrobiną turkusowego, bo zabrakło tego niebieściutkiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...