Jump to content
Dogomania

Kizie Mizie czyli nie będziemy już rodziły.


Anecik

Recommended Posts

Jutro a w zasadzie to już dziś jedziemy z Dużą Kizią Mizią do Joli. Mało tego jadę sprawdzić dom (również w Tychach) dla Małej Kizi Mizi. Z długiej rozmowy z Panią i "obserwacji" na FB uważam że to będzie dom dla Małej. W domu 14 letnia kudłata 7 kg panna, 6 letnia kotka a w stajni w wynajętym boksie koń. Cała zwierzyna po przejściach. U córki jeszcze papuga :D Ważne aby kudlatki się dogadały.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anecik napisał:

Jutro a w zasadzie to już dziś jedziemy z Dużą Kizią Mizią do Joli. Mało tego jadę sprawdzić dom (również w Tychach) dla Małej Kizi Mizi. Z długiej rozmowy z Panią i "obserwacji" na FB uważam że to będzie dom dla Małej. W domu 14 letnia kudłata 7 kg panna, 6 letnia kotka a w stajni w wynajętym boksie koń. Cała zwierzyna po przejściach. U córki jeszcze papuga :D Ważne aby kudlatki się dogadały.

Podoba mi się taki zwierzyniec

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Duża Kizia Mizia jest u mnie. Ku mojemu zdumieniu sunia jest nad wyraz spokojna ,z lekką obawą ale daje się bez problemu głaskać i próbuje już za mną chodzić ale na zasadzie chciałabym ale  boję się .O 18,00 zjadła kolację i zaraz zabrałam ją na spacer. Ponieważ dla niej wszystko jest obce więc spacerek został skrócony  bo chciałam jej dodatkowo stresować, wrażeń i tak ma na dzisiaj dosyć. Widać, że mała bardzo granie się do człowieka .Przed nami pierwsza noc. Wielkie ukłony i podziękowania dla Anecik i Jej męża, to ludzie o anielskich wręcz sercach. Szkoda  że takich ludzi nie można klonować bo o ileż piękniejszy byłby świat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jolanta08 napisał:

Duża Kizia Mizia jest u mnie. Ku mojemu zdumieniu sunia jest nad wyraz spokojna ,z lekką obawą ale daje się bez problemu głaskać i próbuje już za mną chodzić ale na zasadzie chciałabym ale  boję się .O 18,00 zjadła kolację i zaraz zabrałam ją na spacer. Ponieważ dla niej wszystko jest obce więc spacerek został skrócony  bo chciałam jej dodatkowo stresować, wrażeń i tak ma na dzisiaj dosyć. Widać, że mała bardzo granie się do człowieka .Przed nami pierwsza noc. Wielkie ukłony i podziękowania dla Anecik i Jej męża, to ludzie o anielskich wręcz sercach. Szkoda  że takich ludzi nie można klonować bo o ileż piękniejszy byłby świat.

Ogromnie się cieszę Jolu, że maleńka znalazła u Ciebie swoją przystań na zawsze.

Pozdrawiam gorąco!!!

Link to comment
Share on other sites

Kolejny dzień w którym powinnam się cieszyć a znowu się pobeczałam (przepraszam Jolu) .

O Joli domu nie będę pisać :D - relacje będą i zdjęcia też.

 

Natomiast Mała też trafiła jak "pączek do masła" :) Psiolubna osoba co w domu widać na każdym kroku. Pies, kot, adoptowany z Centaurusa koń z opłacanym comiesięcznie boksem. Psiaki kochane, zadbane, śpiące z Panią Izą w łóżku. Oczywiście oprócz konia :D - taki żarcik. Mala po naszym wyjściu pomaszerowała z Panią i nową koleżanką na spacer - po powrocie była uprzejma zsikać się na dywan.  Będę dzwonić we wtorek ale wiem że będzie wszystko dobrze.

 

Wyjeżdżamy......

P1130551.jpg.f08ac0162c3d7b4ca8dee79eaae60b30.jpg

 

P1130552.jpg.564a6547277282acb2a9b8bdbdfc6251.jpg

 

P1130554.jpg.7f7d6bb7f3c71e03f53f2d14ce6358fa.jpg

 

U Joli

P1130555.jpg.64246a0558a56a8c07af8d3817efbb74.jpg

 

P1130556.jpg.a9cf9d3412138fd87444f28a16053171.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Kocica chyba większa od Małej :)))

Piękne dziewuchy, cieszę się, że już na swoim.

Pewnie że większa. Nawet Pani Iza była zadziwiona "maleńkością" Małej :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, helli napisał:

Cos krzywo patrzy ten kotek hehe,

To drugie białe kudlate u p. Izy to chyba jej pies, a nie Dixi, juz gubie sie w tych kudlatkach

No przecież Dixi jest u Joli a to drugie białe u P. Izy to 14 letni mix bichona - jej sunia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...