Jump to content
Dogomania

Kizie Mizie czyli nie będziemy już rodziły.


Anecik

Recommended Posts

Nie rozumiem dlaczego jesteście przeciwne wspólnemu domowi dla zżytych ze sobą psów. Ja uważam, że dla psów po przejściach jest to najlepsze, jeżeli osobno to tylko dlstego, że trudno znaleźć kogoś kto zechce dwa psy na raz. Ale takie się też trafiają.Psy zżyte ze sobą potrafią również zżyć się z człowiekiem jeżeli ten okaże im serce.

Link to comment
Share on other sites

No, to ja napisalam, ze czasem te zzyte psy lepiej jak ida osobno (mając w pamięci Kajtka i Szronika czy u Moli@ tez jest rozdzielony Ptys od swojej dawnej towarzyszki i ma sie dobrze);

Ale jak patrzę na te Kizie Mizie to faktyczne żal rozdzielać

Edit Ale Szronik pewno tęskni za kolega

I u Ona sa Kajtek-Bruno i Alf, im rozłąka chyba nie zaszkodzi

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Serdecznie zapraszam na bazarek dla podreperowania finansów śnieżynek k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_j4_orig.

 

Dziękuję Joasiu za bazarek dla dziewczyn

 

 

 

 

Gdyby można było domy piszące i dzwoniące o Kizie Mizie podzielić między nasze psiaki to wątek Psy do adopcji można byłoby zamknąć.

Masakra jest jakaś:(

Link to comment
Share on other sites

Sprawa wygląda następująco. Było kilka telefonów (którego numer podawałam po w miarę "sensownym" privie na FB) gdzie Panie już chciały zabierać dziewczynki do siebie i nieważne czy to Bydgoszcz, Polkowice czy nawet Szczecin (było też kilka z moich okolic). Niestety w każdym było coś co mi nie pasowało. A to Pani ma maltankę i chciała ją dopuścić żeby miała towarzystwo, a to Pani ma yorka którego w centrum miasta puszcza bez smyczy a to coś tam, a to coś tam.....Słowo pisane niestety nie odzwierciedlało rzeczywistości jaką wymarzyłam dla Kiziów Miziów. Pomijam Panią z 6 yorkami i Panią która trzymałaby Kizię Mizię w pralni dopóki nie nauczyłaby się zachowywać czystości i kilka innych równie beznadziejnych. Pomyślałam że skoro tak nie wyszło to powrócę do tych informacji gdzie Panie proponowały dom jednej suni. Najczęściej była to Duża. I jakby nikt się nie przejmował że trochę wycofana, że wystraszona. Co tam.....biała maskotka, piesek chmurka i już.

I tu mam wiadomość jakiej chyba nikt się nie spodziewał :D Duża jedzie do dogomaniackiego domu. Będzie Panią na włościach u jolanta 08 w Tychach. Lepszego domu akurat dla niej nie mogłam sobie wymarzyć. Jola spokojem, cierpliwością, wielką miłością zapewni Dużej Kizi Mizi dobry start w "nowe życie". Nie będzie maskotką która nie chce się na początku przytulać,zabawką która nie chce się bawić i trzeba oddać bo "nie spełnia warunków". Jola była wczoraj u mnie, poznała psiaczki. Niestety nie może zabrać 2 maltanek dlatego postanowiła pomóc tej która pomocy potrzebuje bardziej. Mała sobie poradzi wszędzie a Duża potrzebuje właśnie takiego domu jaki oferuje jej Jola.

Wieziemy Dużą do Joli w niedzielę i proszę o dobre myśli aby wszystko potoczyło się zgodnie z naszymi zamierzeniami.

 

Dziękuję również Toli, która powiedziała Joli o Kizi Mizi.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, mała nie mogła trafić lepiej :)

Dzięki Joli zamojska Funia przez ostatnie 4 lata swojego życia dostała ogrom miłości i cierpliwości, poznała smak własnego domu.

Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację suni, bo na pewno będzie tęsknić na Mimronkowem...

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam ,że sunia przyjedzie do mnie. Zrobię wszystko aby mała zaufała człowiekowi. Ona potrzebuje miłości i spokoju podobnie jak moja zbolała dusza .Nie muszę pisać, że relacje będą na bieżąco .Psiaki Anecik są przekochane to takie przylepy.Ciągle mam przed oczami wpatrzone we mnie oczka trójłapka i czuję jego łepek przytulający się do moich kolan.Gdybym tylko mogła to zabrałabym i jego. Dziękuję Anecik za ciepłe przyjęcie.

Tolu ,wielkie podziękowanie za wskazanie suni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jolanta08 napisał:

Potwierdzam ,że sunia przyjedzie do mnie. Zrobię wszystko aby mała zaufała człowiekowi. Ona potrzebuje miłości i spokoju podobnie jak moja zbolała dusza .Nie muszę pisać, że relacje będą na bieżąco .Psiaki Anecik są przekochane to takie przylepy.Ciągle mam przed oczami wpatrzone we mnie oczka trójłapka i czuję jego łepek przytulający się do moich kolan.Gdybym tylko mogła to zabrałabym i jego. Dziękuję Anecik za ciepłe przyjęcie.

Tolu ,wielkie podziękowanie za wskazanie suni.

Witaj Jolu u Kiziów Miziów:D Nam również miło bylo poznać i ugościć tak fantastyczną osobę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...