Jump to content
Dogomania

Kizie Mizie czyli nie będziemy już rodziły.


Anecik

Recommended Posts

Dnia 20.06.2017 o 09:10, kiyoshi napisał:

Anetko, właśnie przelałam w jednym przelewie 150 zł dla maltanek, tylko rozlicz to, proszę,  tak:

- 50 zł od K. z fb <3

- 100 zł spadek po Jadwini ;) proszę potwierdź tez na wątku Twojej ex-podopiecznej:)

 

 

Dziś wpłynęły pieniądze - spadek po Jadwini 100 zł, 50 zł od K. z fb i 20 zł od Nesiowatej. Serdecznie dziękuję.

 

Jest jakiś wątek pomocy finansowej w sterylkach - czy ktoś może podać? Może bym poprosila o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Ja mogę zgłosić jedną Siuśkę do Skarpety sterylkowej. anecik ,będzie musiała podać koszt i adres gabinetu , wysłać fakturę.

Dzięki Poker. Czytam właśnie wątek sterylkowy.

A może jeszcze kogoś poprosić o drugą Siuśkę?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

ZAPRASZAM NA BAZAREK z którego  40 % dochodu będzie na maltanki:)

 

Iza serdecznie dziękuję :)

 

Mała szaleje - podskakuje jak ping pong, biega jak zwariowana, wciska się na ręce. Chyba odbija sobie te stracone lata. Nie umie pokonać schodków ani kanapy. Jak chce wejść czy zejść to drze japę :) Najmniejsza a dzielnie czeka w kolejce na smaczki. Może przesadziłam z tym że czeka. Ciśnie się pierwsza. Z czystością różnie - dziś zsiusiała wszystkie poduszki na kanapie z radości jak schodziłam rano z góry. Jest dość odważna - nie boi się psiaków, kotki i ludzi.

 

Duża stonowana, jeszcze wystraszona. Też zdarzają się wpadki z sioo i koo. Najczęściej jak do niej dochodzę to ucieka w popłochu ale jak uda mi się ją wziąć na ręce to grzecznie leży i się tuli. Zaznała pewnie więcej krzywdy od ludzi niż Mała. Apetyt ma, chociaż muszę pilnować bo jak Mała zje swoje to się bierze za miseczkę Dużej.

Obie są przekochane, Duża potrzebuje więcej czasu.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Oczywiście - byłabym bardzo wdzięczna. A ja sama też mogę chyba drugą zgłosić - dobrze doczytałam?

możesz zgłosić sama, ale jeśli nie jesteś deklarowiczem to dostaniesz zwrot części kosztów chyba jakieś 50%, tak przynajmniej kiedyś wyczytałam (o ile się nie zmieniło), ale i tak warto:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2017 o 16:43, anecik napisał:

Bardzo proszę Was o jakiekolwiek wsparcie, może bazarek imienny? . Małe już pochłonęły kupę kasy a jeszcze 2xsterylka, czyszczenie ząbków (paskudne brązowe :() i nie wiadomo co z tym guzem u Dużej.

Sama nie podołam raczej.

 

Rozliczenie:

   -  260 - transport do mnie

   -  220 - 2 x wet (szczepienia, odrobaczenie, środki na pchły i kleszcze i płyn na sierść)

   -  100 - Brit Care Adult Small Breed

   +  100 - Poker

   +  100 - kijoshi - spadek po Jadwini

   +    50 - K. z fb

   +    20 - Nesiowata

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    -  310 - na dzień 21.06

Jakie fajne :) - podesłałam koleżance, która szuka suczki dla starszego małżeństwa - skontaktuje się z Tobą :). Mogę dołożyć się do kruszynek - podeślij mi na priv nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Kulfoniasty napisał:

Jakie fajne :) - podesłałam koleżance, która szuka suczki dla starszego małżeństwa - skontaktuje się z Tobą :). Mogę dołożyć się do kruszynek - podeślij mi na priv nr konta :)

Witaj Ewo. Chętnie podam :D nr konta.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bogusik napisał:

Melduję się u ślicznot Pixi i Dixi :) Na razie mogę wspomóc 50zł jednorazową wpłatą

Witaj Bogusiu :) Dziękuję że odpowiedziałaś na zaproszenie orza za chęć pomocy dziewczynkom.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, yolanovi napisał:

Jestem na zaproszenie. Sunieczki śliczne, takie trendy. Pewnie będzie dużo zainteresowanych, a co oszołomów zadzwoni....

 

6 minut temu, Moli@ napisał:

Pięknie się witam, dziękuję za zaproszenie do ślicznotek :)

Witajcie :)

Już się boję tych "oszołomów"

Link to comment
Share on other sites

Jestem u malutkich. Chętnie którąś zgłoszę do Akcji Sterylizacja, tylko napiszcie którą i niestety, nie mogę osobiście wypełnić i wysłać papierów, bo jestem z dala od cywilizacji, tyle, że z telefonem. Oczywiście, na wątku Akcji zgłoszę sunię. Wątek zapisuję. 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, konfirm31 napisał:

Jestem u malutkich. Chętnie którąś zgłoszę do Akcji Sterylizacja, tylko napiszcie którą i niestety, nie mogę osobiście wypełnić i wysłać papierów, bo jestem z dala od cywilizacji, tyle, że z telefonem. Oczywiście, na wątku Akcji zgłoszę sunię. Wątek zapisuję. 

Byłabym wdzięczna. Może Dixi czyli Dużą - papiery jakoś ogarnę. Dziękuję

 

9 minut temu, Gusiaczek napisał:

Dziękuję za zaproszenie do Ślicznotek, to dla mnie zaszczyt :)

Witaj Gusiaczku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...