Jump to content
Dogomania

Maja z zapomnianego Przytuliska w Wlkp. ma szansę na normalne życie.Czy szczęście się do niej uśmiechnie?No i się uśmiechnęło,Maja już w DS.


Anula

Recommended Posts

2 godziny temu, Anula napisał:

I tu też bardzo dobre wiadomości.Ogromnie cieszę się.Dobrze by było Majkę zabezpieczyć p/kleszczom.Jezioro,las i teraz wyjazd w podobne tereny.

Nie napisałam, ale o tym tez rozmawiałyśmy i będzie właśnie zakupiona obroża dodatkowo bo Majeczka była dopiero co zakropiona u Hani

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wieści z majkowego domku:

Witam Pani Bogusiu 
 
" Majka na wakacjach bardzo się z nami zgrała i okazało  się że ma talent do łapania kaczek i pływania łodzią .
To były mini wakacje 5 dni ale wysyłam kilka zdjęć podeśle jeszcze inne , które robiła córka.
Pozdrawiamy całą rodzinką Aneta  z rodzinką i Majką "
 
I pomyśleć,że jeszcze kilka tygodni temu Majka podczas spacerów nad pobliskie jezioro,bała się wody jak ognia.A teraz...
P8098472.JPG.d212fdc300647786566771f1c4231579.JPG
P8098469.JPG.9078be54c1ceb9c7d6d8477e370043b7.JPG
P8098460.JPG.df4e8f42bdaf80e9982d27b1f8422f20.JPG
P8098461.JPG.4855e28eb05024159bb68a0c58594ff6.JPG
 
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2017 o 08:12, kiyoshi napisał:

Dziękuje Bogusiu za te cudowne zdjęcia:) od razu posłałam dalej 'moim' dziewczynom:) wspaniałe wakacje Maji!

 

Izuniu ja też się cieszę razem z Wami,że Majeczka ma dobry domek :)

5 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Miód na serce :)

To prawda i potrzebny jest aby móc dalej pomagać  :)

3 godziny temu, Anula napisał:

Majunia odpoczywa,poznaje inne nowe życie,którego zapewne nie miała.Niech się cieszy życiem.Fajne wiadomości z Majkowego domku.Tak trzymać.

Oj nie znała tego normalnego życia na pewno.Teraz ma już swoją Rodzinę,która już sobie bez Majki nie wyobraża dalszego życia :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Bogusik napisał:

Oj nie znała tego normalnego życia na pewno.Teraz ma już swoją Rodzinę,która już sobie bez Majki nie wyobraża dalszego życia :)

Fajnie jest czytać takie wiadomości.Serce się raduje.Jak to bardzo pomaga pomagać w dalszym ciągu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...