Jump to content
Dogomania

Maja z zapomnianego Przytuliska w Wlkp. ma szansę na normalne życie.Czy szczęście się do niej uśmiechnie?No i się uśmiechnęło,Maja już w DS.


Anula

Recommended Posts

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

KSIĄZECZKA MAI JEST! MOnika ją odbierze i wyśle pocztą do Hani, dziś dzwoniła do mnie w tej sprawie (spytacie czemu Pan co wyda psiaka nie może jej dostarczyć, a bo ksiązeczki sa w całkiem innym miejscu w Urzędzie, a przytulisko na Komunalce..Monika pojechała dziś do Urzędu załatwić umowe i zabrać książeczke.

To fajnie,że jednak książeczka jest :) Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy dzień! Majeczka jeszcze nie wie,że jutro zacznie nowe,lepsze życie...:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

To fajnie,że jednak książeczka jest :) Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy dzień! Majeczka jeszcze nie wie,że jutro zacznie nowe,lepsze życie...:)

Wczoraj tez podpisałam umowe. Monika przyjechała do mnie- sunia jest na mnie odebrana.

Na pewno będzie przeszczęśliwa z dala od tego miejsca...

Trzymam kciuki:) jeśzcze kilka godzin:)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, szafirka napisał:

Majeczka pół godziny temu opuściła przytulisko. Przywitała mojego TZ radośnie :) Dzisiaj na 17 ma umówione spa.

super, że wyjechała:) Haniu strasznie Ciebie i TZ przepraszam za to zamieszanie przy odbiorze suni:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Majeczka pół godziny temu opuściła przytulisko. Przywitała mojego TZ radośnie :) Dzisiaj na 17 ma umówione spa.

Haniu dziękujemy,że tak szybciutko załatwiłaś termin w spa! :) Będziemy czekać na kolejne wiadomości i zdjęcia...:)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Jakie zamieszanie?

Dobrze, że już wyszła i już jedzie po lepsze życie.
Ciocie, wyślijcie mi konto, podeślę jakiś grosz.

Tysiu bardzo dziękujemy! :) Zaraz podeślę dane do wpłaty

Link to comment
Share on other sites

Maja już jakby zapomniała gdzie była jeszcze rano. Jest wielkim pieszczochem roześmianym od ucha do ucha, prosi o pieszczoty tak jakby na zapas, ale ja jej tłumaczę, że już teraz będzie tylko przyjemnie i dobry człowiek będzie zawsze. Na pieski trochę powarkuje, moje biedne koty doświadczalne najpierw "olała", a po pół godzinie pogoniła, więc zobaczymy jak ta relacja się rozwinie. W spa Maja była niecierpliwa, ale dała radę. Zdjęcia na podłodze są sprzed spa, a na schodach po spa.

IMG_20170620_172215_800x600.jpg

IMG_20170620_172216_800x600.jpg

IMG_20170620_172221_800x600.jpg

IMG_20170620_172228_800x600.jpg

IMG_20170620_172233_800x600.jpg

IMG_20170620_191424_450x600.jpg

IMG_20170620_191426_450x600.jpg

IMG_20170620_191427_450x600.jpg

IMG_20170620_191428_1_450x600.jpg

IMG_20170620_191429_450x600.jpg

IMG_20170620_191444_450x600.jpg

IMG_20170620_191449_450x600.jpg

IMG_20170620_191456_2_450x600.jpg

IMG_20170620_191456_450x600.jpg

IMG_20170620_191457_1_450x600.jpg

IMG_20170620_191458_1_450x600.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Maja była sterylizowana raczej niedawno, ma jeszcze ogoloną łapkę, rana ładnie zagojona.

Tytuł tego wątku jest bardzo trafny. Mój TZ jeżdził w miejscowości podaną przez Izę ulicą przez około 10 min i podpytywał ludzi, gdzie jest tu przytulisko i wszyscy odpowiadali, że "tutaj nie mamy żadnego przytuliska" :(

Link to comment
Share on other sites

No nie wierzę, naprawdę to kopia mojego. Nawet budowa kufy podobna!
Do zacałowania dziewucha jest! :)

W mojej mieścinie też niewiele osób wie o gminnych kojcach. Jak im mówię to zazwyczaj odpowiadają mi "to tu mamy jakieś przytulisko?!" :(

PS: Ile Maja może mieć latek?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, szafirka napisał:

Maja była sterylizowana raczej niedawno, ma jeszcze ogoloną łapkę, rana ładnie zagojona.

Tytuł tego wątku jest bardzo trafny. Mój TZ jeżdził w miejscowości podaną przez Izę ulicą przez około 10 min i podpytywał ludzi, gdzie jest tu przytulisko i wszyscy odpowiadali, że "tutaj nie mamy żadnego przytuliska" :(

Haniu- bardzo Ci dziękuje za cudowną metamorfoze Perełki. Jej sierść była w bardzo złym stanie jak ją zobaczyłam, a teraz <3 KRÓLEWNA! Naprawde jest przepiękna:) tego jej było trzeba! z taką urodą i charakterem będą po nią kolejki;) a w tym kojcu siedziała z rotwailerem rodząc co cieczkę:(

Co do sterylizacji to masz racje- jak dobrze pamiętam zabieg był ok. 2 tygodnie temu (powinno być w książeczce wpisane- ksiązeczke Monika dziś wysłała pocztą)

Przykro mi też z powodu tego zamieszania z drogą do przytuliska. Sądziłam że GPS pokarze numer ...a teraz wiem, że powinnam mężowi Twojemu dać bezpośrednio numer do tego Pana Arka...

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:


W mojej mieścinie też niewiele osób wie o gminnych kojcach. Jak im mówię to zazwyczaj odpowiadają mi "to tu mamy jakieś przytulisko?!" :(

PS: Ile Maja może mieć latek?

NIe wiem ile ona ma lat:( po zębach obstawiam że 4-5 . Z tego co Monika mówiła, była w przytulisku od 2015. Więc ponad 2 lata ma na pewno:( :(

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę się napatrzeć na ślicznotę! :) Futerko takie piękne i puchate :)

Haniu,puki dziewczyna jeszcze nie wytarzana w wariacjach z innymi psiakami to prosimy o zdjęcia do ogłoszeń bez wizerunku człowieka.Potrzebujemy kilka w różnych pozycjach.Niech sobie będą i czekają aż będziecie mogli coś więcej o Majce powiedzieć i wtedy ruszymy z ogłoszeniami :)

Link to comment
Share on other sites

Maja przespała spokojnie noc, a dzisiaj już zaczepia psiaki do zabawy :) Tak obstawiałam sterylizację na ok. 2 tyg temu. Myślę, że sunia ma ok. 3 lata, ale jeszcze spojrzy na nią wet jak się z nią wybiorę. Iza, nic się nie stało, tylko Pan z przytuliska sobie dłużej poczekał. Ja pisałam o tym w kwestii świadomości tamtejszych mieszkańców.

Transport wyniósł 190 zł., spa 70 zł (druga i trzecia pozycja na fakturze) - razem 260 zł.

IMG_20170621_092520_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...