Jump to content
Dogomania

Maja z zapomnianego Przytuliska w Wlkp. ma szansę na normalne życie.Czy szczęście się do niej uśmiechnie?No i się uśmiechnęło,Maja już w DS.


Anula

Recommended Posts

Maja ma się dobrze, czuje się jak u siebie :) Warczy na pieski, które przychodzą do hotelu i musi minąć kilka chwil zanim zaakceptuje, że są. Koty toleruje, ale czasem dla zabawy pogoni któregoś kilka metrów. Maja lubi dzieci, zostaje grzecznie sama w domu, szczeka ok. pól minuty i kładzie się na legowisku. Musieliśmy nauczyć ją jeść w stadzie, na początku odganiała wszystkie psy od wszystkich misek w okolicy. Utrzymuje czystość w domu, ale czasami zdarzy jej się nasikać na środku. Sunia jest bardzo pozytywna do człowieka, lubi być blisko, lubi być głaskana, przychodzi na zawołanie. W książeczce wpisany jest rok urodzenia 2013 poprawiony na 2015 :) Maja nie ma szczepień na choroby zakaźne, więc na dniach ją zaszczepimy. Możecie pytać, jeśli czegoś nie napisałam.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, szafirka napisał:

Maja ma się dobrze, czuje się jak u siebie :) Warczy na pieski, które przychodzą do hotelu i musi minąć kilka chwil zanim zaakceptuje, że są. Koty toleruje, ale czasem dla zabawy pogoni któregoś kilka metrów. Maja lubi dzieci, zostaje grzecznie sama w domu, szczeka ok. pól minuty i kładzie się na legowisku. Musieliśmy nauczyć ją jeść w stadzie, na początku odganiała wszystkie psy od wszystkich misek w okolicy. Utrzymuje czystość w domu, ale czasami zdarzy jej się nasikać na środku. Sunia jest bardzo pozytywna do człowieka, lubi być blisko, lubi być głaskana, przychodzi na zawołanie. W książeczce wpisany jest rok urodzenia 2013 poprawiony na 2015 :) Maja nie ma szczepień na choroby zakaźne, więc na dniach ją zaszczepimy. Możecie pytać, jeśli czegoś nie napisałam.

to Ci dopiero:) czyli o 2 lata odmłodniała w przytulisku;) a ponoć w 2015 była przyjęta...eh...kombinacje;)

Fajnie, że sunia taka pozytywna- nie mogła być inaczej:) każdy kto ją pozna, zakocha się, tak jak ja się zakochałam:)

Możę warto juz ruszać z ogłoszeniami?

Link to comment
Share on other sites

kiyoshi... ja też się zakochałam. Strasznie. Maja to mój typ psa. Gamoniusowy... no ale sama wiesz ;) Mój tez taki zazdrośnik o inne psy ;).

Myślę, że warto ruszać już teraz. Nie ma na co czekać, bo dla Mai zmiana domu na ten stały im będzie szybciej, tym mniej bolesnie;)

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, szafirka napisał:

Maja wczoraj została zaszczepiona za co zapłaciłam 30 zł. Wet stwierdził, że sunia ma  3 - 4 lata. Maja waży 12,5 kg, w kłębie ma 42 cm

czyli nie wiele się pomyliłam;) ale rzeczywiście kudłatki trudno oceniać na oko- bo sądziłam że będzie miała te 15 kg :) a tu taka szprycha;)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Majce OLX na Wrocław i promocję za 7,20zł na 7 dni.

Tekst do ogłoszeń jest w poście informacyjnym na pierwszej stronie gdyby ktoś chciał pomóc w ogłoszeniach na innych portalach,o co bardzo proszę.

Jeszcze mam pytanie,czy Majka ma czip? Teraz oprzytomniałam,że raczej nie ma.Jesteśmy przyzwyczajone do zamojskich psiaków,które przyjeżdżając do Hoteliku już mają czip.

W ogłoszeniu podałam,że ma czip.

Haniu zaraz zrobię przelew za szczepienie no i trzeba z tym czipem powalczyć.Wczoraj mogła go mieć wszczepionego zaraz przy szczepieniu ale na śmierć wyleciało mi to z głowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...