Jump to content
Dogomania

Mamusia i czwórka jej dzieci pilnie potrzebowala pomocy.


AgusiaP

Recommended Posts

Z ostatnich dwóch bazarków mamy 210 zł / 59 zł + 151 zł /.

Przed chwilą zrobiłam przelew za hotelowanie kotków - II rata ostatniego okresu rozliczeniowego w wysokości 170 zł :)

Więc hotelowanie kotków zostało całkowicie opłacone :)

Zostało nam 44,50 zł. Musimy się jeszcze skontaktować z DT, czy jeszcze mamy coś zapłacić za jedzonko.

Temat hotelowania mamy zamknięty :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że wszytko, wszędzie popotwierdzałam.

Jeszcze w weekend sprawdzę ostatnie wpływy i wydatki, czy wszystko dobrze policzyłam - chodzi o ostatnie cztery bazarki, bo liczyłam wszystko na szybciocha :)

Jeszcze dowiem się czy coś jeszcze mamy zapłacić za karmę.

Link to comment
Share on other sites

Minęły dwa miesiące jak dziewczynki są ze mną. Zdjęcia mówią same za siebie jak im jest :) Jestem z nich bardzo dumna, że tak pięknie się rozwinęły, że mogę je obie pogłaskać, że już nawet odkurzacza przestały się bać. Dają mi mnóstwo radości i miłości, a to że firanki zmieniałam już dwa razy bo pozrywały to tylko mały szczegół - gagatki to są niesamowite. Są cudowne i kochane i jestem prze szczęśliwa, że je mam :)

 

PS Każdy ma kiedyś urodziny, a że Zosia i Zuzia do końca nie wiadomo kiedy się urodziły, wymyśliliśmy rodzinnie, że urodziny będą miały 15 czerwca :) To tak mniej więcej myślę będzie pasować. Także dzisiaj już dostały mini tort wołowinowy a jutro reszta prezentów :)

Pozdrawiamy :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O matko, ale super tort:):), nawet świeczka jest :)

Weroniko, jeśli już dają się pogłaskać to postęp jest kolosalny, a firanki.... no cóż:)

Najważniejsze, że masz z nich pociechę (że nie wspomnę jaką pociechę my mamy z Ciebie:):)

Te pozy Zosi nadają się do kociego kalendarza:)

Buziaki dla całej Waszej tróki:)

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo się cieszę Weroniczko :)

Moja Zuzia do tej pory ucieka, jak tylko widzi odkurzacz.

Dziewczynki w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

Od nas macie prezenet w postaci takiej super Pańci jaka macie :)

A tort cudny :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Takie trzy kociaki szukają domków.

To jest dziewczynka, bardzo fajna, już po sterylizacji. Grzeczna, garnie się do człowieka. Na chwilę obecną jest dokarmiana przez tymczasową opiekunkę i mieszka w ocieplonej budzie na dworze. Chętna na kanapę i w domowe pielesze. Może ktoś chciałby taką kocią piękność ? Kolor srebrno - szary.

image.png.7df99be487dfc65b827d27c569fc59f5.png

image.png.deee12ebb6a9ac61b320e359aa438262.png

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia są :) 

Dobrze, że kociaki mają bezpieczne miejsce, gdzie mogą mieć budkę, której nikt im nie rozwali ani nie spali.. do budki można im naciąć polarów w cienkie paski, z jakiś starych ciuchów, ja w tym celu kupuję używane ciuchy z lumpexu w dzień kiedy mają wyprzedaż po 1 zł / szt.i tym sposobem za kilkanaście zł swoje budki ogarniam, a kocikom cieplej :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kicia jest naprawdę fajna i pewnie wielu z nas chciałoby mieć takiego kotka w domu.

Może uda mi się namówić opiekunkę i ogłosimy koteczkę na olx, oczywiście wraz z kocurkami.

U mnie limit zwierzaków, kiedy jako tako ogarniam zwierzyniec to trzy koty, jak mam więcej

zwierząt to niezbyt sobie radzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...