Jump to content
Dogomania

Mamusia i czwórka jej dzieci pilnie potrzebowala pomocy.


AgusiaP

Recommended Posts

W sumie zadzwoniła Pani, byłyśmy na wizycie, niby wszystko ok a na drugi dzien Pan powiedział, że jednak rezygnują.

Ludzie nie przestaną nas zaskakiwać...ale ja już nawet nie mam siły o tym pisać.

Widocznie to nie był ten domek i może dobrze, że tak się stało.

 

Przyszedł juz czas na sterylizacje dziewczynek.

W piątek wysterylizowałyśmy, pierwsza koteczkę, w ogłoszeniach Tusię, czyli biało-burą.

Tosia czuje sie dobrze, koszt sterylki to 120 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2018 o 07:19, AgusiaP napisał:

W sumie zadzwoniła Pani, byłyśmy na wizycie, niby wszystko ok a na drugi dzien Pan powiedział, że jednak rezygnują.

Ludzie nie przestaną nas zaskakiwać...ale ja już nawet nie mam siły o tym pisać.

Widocznie to nie był ten domek i może dobrze, że tak się stało.

 

Przyszedł juz czas na sterylizacje dziewczynek.

W piątek wysterylizowałyśmy, pierwsza koteczkę, w ogłoszeniach Tusię, czyli biało-burą.

Tosia czuje sie dobrze, koszt sterylki to 120 zł.

Faktycznie ludzie potrafią być beznadziejni.

Super, że Tosia już po streylce i że dobrze się czuje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj z Myszką na wizycie.

Wczesniej długo rozmawiałam z Panią przez telefon i domek wydawał się bardzo fajny. 

No cóż, na miejscu co do Pani nie zmieniłyśmy zdania, Pani bardzo fajna, ciepła osoba ale niestety okazało się, że Pan nie chce kota...

To po raz kolejny utwierdziło nas w przekonaniu, jak ważne jest to, żeby na wizycie byli wszyscy domownicy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2018 o 21:29, AgusiaP napisał:

Byłyśmy dzisiaj z Myszką na wizycie.

Wczesniej długo rozmawiałam z Panią przez telefon i domek wydawał się bardzo fajny. 

No cóż, na miejscu co do Pani nie zmieniłyśmy zdania, Pani bardzo fajna, ciepła osoba ale niestety okazało się, że Pan nie chce kota...

To po raz kolejny utwierdziło nas w przekonaniu, jak ważne jest to, żeby na wizycie byli wszyscy domownicy. 

 

Dnia 13.01.2018 o 22:05, Mysza2 napisał:

Dokładnie to samo sobie dzisiaj pomyślałam Aguniu (o tym, że powinni być wszyscy domownicy).

I też o tym, że wizyty są naprawdę potrzebne.

Nie rozumiem po co ktoś zawraca .... głowę, jeśli nie wszyscy domownicy są zdecydowani na adopcję?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
22 godziny temu, kiyoshi napisał:

dziewczynki, przyszłam do kociaków z fb. Jak czytam- nadal brak domów:( napiszcie mi proszę ILE ogłoszeń kotki mają na olx? i najlepiej linki do nich, spróbuje coś dodatkowo stworzyć.

Najlepiej zacytujcie mnie, to szybko trafie na odpowiedź:)

Witaj Izunia !

Na OLX jedno, wyróżnione do 2 luty.

Wszystkie aktualne ogłoszenia sa na poprzedniej stronie watku.

W tym tygodniu jest umowiona na sterylkę biało-czarna koteczka i jak nic się nie zmieni pojedzie do DS.

W sobotę byłyśmy z Elunia na wizycie w Opolu.

Trochę daleko, ale stwierdziłyśmy, że jedziemy, bo one siedza, jak zaczarowane.

Domek wydaje się fajny, Państwo stracili koteczkę i bardzo chcieli taka sama, jak im odeszła.

Pani Zosia trafiła na nasze ogłoszenie i zakochała się w Łaciatce, Pan  bardzo ciepły człowiek, nie może sobie poradzić po stracie ich koteczki.

Trzymajcie prosze kciuki.

.

Dzięki Izunia za chęć pomocy.

Gabrysia napisała mi tekst, więc zrobię ogłoszenie na OLX samej Tosi, może to przyniesie szczęscie...

Wczoraj miałam telefon też o Łaciatkę, Pani powiedziała, ze porozmawia z mężem o Tygrysiczce i zadzwoni.

Nic zobaczymy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za całokształt :) Niech by już zamieszkały na swoich włościach.

Nie dziękujemy, żeby nie zapeszyć  kochana.

 

Link do ogłoszenia teraz Zuzi ( może to imię przyniesie jej szczęście ) na OLX.

https://www.olx.pl/oferta/koteczka-zuzia-szuka-domku-CID103-IDrI5EZ.html

Na razie wyróżnione do 5 lutego.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2018 o 08:08, AgusiaP napisał:

Witaj Izunia !

Na OLX jedno, wyróżnione do 2 luty.

Wszystkie aktualne ogłoszenia sa na poprzedniej stronie watku.

W tym tygodniu jest umowiona na sterylkę biało-czarna koteczka i jak nic się nie zmieni pojedzie do DS.

W sobotę byłyśmy z Elunia na wizycie w Opolu.

Trochę daleko, ale stwierdziłyśmy, że jedziemy, bo one siedza, jak zaczarowane.

Domek wydaje się fajny, Państwo stracili koteczkę i bardzo chcieli taka sama, jak im odeszła.

Pani Zosia trafiła na nasze ogłoszenie i zakochała się w Łaciatce, Pan  bardzo ciepły człowiek, nie może sobie poradzić po stracie ich koteczki.

Trzymajcie prosze kciuki.

.

 

No pięknie, domek się szykuje dla sobowtóra mojej Melci, a ja się dopiero teraz dowiaduję.


Trzymam kciuki za Łaciatkę!!!i Za siostrzyczki i Lusię  oczywiście też!!!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Mysza2 napisał:

Zawsze się denerwujemy, a najbardziej tym, żeby pilnowali drzwi, sama wiesz jak jest :)

 

Wiem, wiem :)
Nawet sobie w kwestii dopilnowania zamkniętych drzwi nie ufam. Czasem nawet można nie zauważyć, kiedy kot przemknie... ale BĘDZIE DOBRZE! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...