Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Dostałam od Pauliny SMS w poniedziałek o godz. 11-tej, że przyjazd rano do Warszawy odpada, bo brak transportu i że da znać. Czekam więc na wiadomość. Oczywiście czwartek mam zaplanowany na przewóz Foresta i jeżeli tylko ktoś go dowiezie pod Warszawę, bo wyjedziemy na autostradę, to pojedziemy z nim dalej:)

Muszę jednak mieć potwierdzenie na 100%, bo na drogę powrotną do Warszawy czeka jeden piesek z Lubelskiego, więc przy okazji byśmy go zabrali.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Dostałam od Pauliny SMS w poniedziałek o godz. 11-tej,

 

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Agnieszka mówi, że umawiała się z Wami na czwartek do 11.00 -

Dwie różne wolontariuszki:( moze tu jest problem z dograniem terminów? 

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na Foresta:

- Renatka_s - 30zł - 05.06

- Zagrodowy Pies Polski - 50zł - 05.06

-  Dorcia2 - 20zł - 06.06

- Olena84 - 30zł - 06.06

- Muza51 - 10zł - 06.06

- Janka@ - 10zł - 06.06

- agat21 - 30zł - 06.06

- Czarna Kafka - 50zł - 07.06

- Janka@ - 10zł - 19.06

- Rudakacha - 100zł - 19.06

 

W sumie przelałam 340zł na konto Fundacji dla Foresta od 10 darczyńców.

 

 

Dziękuję za wpłaty!!!

 
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękujemy za pomoc. Bardzo.

Szukałam na 2 fronty. Paulina to nasza psia wolontariuszka której nie udało się zorganizować tego transportu.

Agnieszka - wolontariuszka sekcji kociej zgodziła się zawieźć psa - umówiła wszystko a moja wina - że Paulince nie przekazałam (mieliśmy młyn na stoisku fundacyjnym i zapomniałam).

Ale wszystko jz chyba wyjaśnione - Forest zapakowany - szelki, adresówka, pas, książeczka - i niebawem wyruszy.

Mam nadzieję, że da nam się szybko znaleźć dla niego dom.

W naszych ogłoszeniach zmienię tylko jak już dojedzie lokalizacje i podam telefon Murki - jeśli mogę???

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mocno trzymam kciuki za psiaka. Powiem szczerze że ogromnie mi przykro. Przytulał sie do mnie w klinice. Taki fajny pies. Źle mi z tym że go odsyłam. Pociesza mnie, że idzie w najlepsze miejsce dla niego a my pomożemy mu znaleźć tego swego właściwego człowieka na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie cieszę. Ponoć Forest to idealny pies dla podróżników - w samochodzie rewelacyjnie sie zachował.

Oby szybko znalazł dom - zasłużył.

Jeszcze raz bardzo Was przepraszam że tak jakby zawiodłam z nim, ale w tym hotelu niestety nie mógł zostać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...