Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Kochane, w hotelu u Murki niespodziewanie pojawiła się duża sunia - wróciła po roku adopcji! Skomplikowało to sprawę wolnych kolejki do wolnych miejsc. Ale dziewczyny z Zamościa ustąpiły swoje wolne miejsce dla psiaka i to miejsce będzie dla Foresta! :)) Tutaj na wątku jeszcze raz bardzo dziękuję Tolu <3<3<3

Jak tylko sunia Astra pojedzie do domu (wizyta pa w tym tygodniu) - miejsce czeka na Foresta :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Forest nie ma powodzenia. Powysyłałam zaproszenia. Dalej nie ma  do kogo wysyłać. Tak wiele osób nie ma już na dogo, że aż się nie mieści w głowie. Nie jest dobrze. Za mało mamy deklaracji.Czekam, może ktoś jeszcze coś zadeklaruje.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, terra napisał:

Dziękuję za zaproszenie i zapisuję wątek.

Zrobię bazarek dla Foresta

Dziękujemy. Bardzo się przyda.

 

13 minut temu, Roland_De napisał:

Czesc, dorzucam sie 30 PLN co miesiąc. Pozdrawiam

Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - trzeba myśleć o transporcie! Astra może jechać do domu! Na jej miejsce mógłby od razu przyjechać Forest..Może udałoby się nawet jakoś połączyć te trasporty? Wyzwanie nie lada, bo Astra ma jechać pod Karpacz. 

Ja niestety do końca tygodnia mam przerąbane - siedzę w fabryce we Włoszech :(

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli to pomoże to przewozimy bezpłatnie pieski do 100 - 150 km od Warszawy, Dalej możemy zawieść za zwrot benzyny. Możemy wziąć więcej niż jednego pieska, bo mamy busika, klatkę dla dużego psa i małą klatkę dla kota lub małego pieska. Jutro i pojutrze mamy wolne. W sobotę rano jedziemy do Łodzi, gdyby było potrzeba to możemy zabrać jakiegoś pieska po drodze. 

                                                                                                   auto-e-samochod-ruchomy-obrazek-0303.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Szkoda bo na jutro i pojutrze nie znajdę nikogo ktoby do Warszawy dowiózł Foresta. Przeważnie w grę wchodzą weekendy.

Rozmawiam z Iza z hotelu jak możemy to rozwiązać. Nie mam tez nikogo kto mógłby zawieźć psiaka do samego hoteliku u Murki. Musze kombinować. I właśnie to robię.

Mam jeszcze pytanie, kto będący bliżej mógłby ogarniać później szukanie domu dla Foresta. Z takiej odległości będzie to dla nas spory kłopot w razie czego.

Jeszcze ogarniam 10-tke naszych bukowskich psiaków i boję się czy dam radę wszystko patronować.

Kto pomoże logistycznie ogarnąć transport, bo mój mózg zdecydowanie odmawia. I jeszcze ile kosztuje Murkowy hotel - musze to wpisać w plany wydatków (czy Murka wystawia rachunki?).

 

Link to comment
Share on other sites

Koszt u Murki w zależności od wielkości psiaka (to już sama Murka oceni) pewnie wyniesie ok. 350 zł. 

Gosiu, czyli reasumując - ktoś od Ciebie mógłby Foresta przywieźć do Warszawy w weekend? 

Zagrodowy psie - czy w weekendy też moglibyście w razie co? Oprócz tej soboty oczywiście?

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, agat21 napisał:

Koszt u Murki w zależności od wielkości psiaka (to już sama Murka oceni) pewnie wyniesie ok. 350 zł. 

Gosiu, czyli reasumując - ktoś od Ciebie mógłby Foresta przywieźć do Warszawy w weekend? 

Zagrodowy psie - czy w weekendy też moglibyście w razie co? Oprócz tej soboty oczywiście?

W weekendy też możemy, chociaż bardziej nam pasuje w tygodniu. Napisz dokładnie skąd i dokąd miałby jechać Forest. Wtedy pomyślę jak to zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...