• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
jupka

Zaginiony

4 posts in this topic

Od kilku miesięcy mam pieska. Niestety ktoś nie zamknął dokładnie drzwi i mój przyjaciel zniknął :( Chciałabym wydrukować kilka plakatów. Zależy mi na ich wielkości, żeby rzucały się w oczy, w związku z czym szukam firmy, która zajmuje się takimi drukami.

A zanim znajdziesz taka firmę,ile juz ogłoszeń ze zdjęciem rozwiesiłaś?

Niewazna wielkość,wazna treść,zdjęcie I ilość...Jak wydrukujesz na drukarce komputerowej zdjęcie I ogłoszenie będzie A4 - to wystarczy.

Sama zrobiłam takie ogłoszenie.Przecież to nic trudnego napisać treść i wrzucić zdjecie.W razie czego gość z punktu gdzie możesz drukować i kserować Ci pomoże.Kiedy zaginął mój pies poszłam do takiego punktu wydrukować w kolorze i on mi trochę ogłoszenie poprawił.

Takich punktów jest mnóstwo i wydaje mi się,że tu chodzi o reklamę-zaraz nowy użytkownik odpowie wrzucając jakiegoś linka :)

Bo normalnie-jak ginie pies to pierwsze co robisz to dajesz ogłoszenia takie akurat jakie na daną chwilę możesz zrobić samodzielnie,ogłaszasz na fejsie i w necie.

Jest w necie Twoje ogłoszenie?

12 godzin temu, gojka napisał:

Takich punktów jest mnóstwo i wydaje mi się,że tu chodzi o reklamę-zaraz nowy użytkownik odpowie wrzucając jakiegoś linka :)

Też na to czekam :)