Jump to content
Dogomania

Poszukuję domu tymczasowego dla whippeta


Recommended Posts

Poszukuję domu tymczasowego dla charcika na terenie woj. lubelskiego, z powodu trudnej sytuacji, w jakiej się znalazłam. Piesek za tydzień skończy 5 m-cy, jest towarzyski, radosny, bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psów i ludzi. Ukończył szkolenie na poziomie psiego przedszkola, zna podstawowe komendy. Opanował naukę czystości. Jest zdrowy, zadbany, posiada wszystkie szczepienia. Zależy mi aby osoba zainteresowana opieką nad nim znała charakter i potrzeby rasy. Jest to dla mnie trudna decyzja ale w tym momencie najlepsza.
kontakt 500 049 232

Link to comment
Share on other sites

Agato 01,dlaczego poszukujesz domu tymczasowego,a nie stałego,czyżbyś zamierzala go za jakiś czas zabrać znowu do siebie?

Spróbuj zrobić ogłoszenia na znanych portalach np,olx,gumtree i nnych.Podstawa to ladne zdjęc ia i krótki,ciekawy tekst o piesku.

Życzę powodzenia!Pisz proszę o sytuacji pieska.

Możesz i tutaj wstawić zdjęcie,wprawdzie my na dogo wszyscy mamy zwierzaki,nawet po kilka,no ale może ktoś komuś poleci.

Link to comment
Share on other sites

Tak, za jakiś czas chciałabym go zabrać. Sytuacja jest skomplikowana właśnie dlatego, że również posiadam kilka zwierzaków a jak się niedawno okazało mój kochany kotuś jest ciężko chory. Pies go uwielbia,często "napastuje" co nie wpływa dobrze na jego stan zdrowia. Staram się go chronić ale jest to trudne. Chciałabym aby w spokoju i bez stresu dożył swoich dni. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

Cytat

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...