Jump to content
Dogomania

POMOCY


dario102

Recommended Posts

Szukam pomocy !!! mam suczkę TOSIE doga niemieckiego ma 23 miesiące 4 tygodnie temu przestała jeść i pić i z pyska wydobywał się śmierdzący zapach ,pojechałam do weterynarza badania, krew pobrana ,wyniki dobre leki zastrzyki dieta wracała do zdrowia przez tydzień była poprawa jadła ,piła po  tygodniu zaczęła wymiotować biało-żułtą pianą i z odbytu zaczęła krwawić najpierw parę kropelek a następnia wydaliła z siebie leżąc większą ilość krwi z tj.skrzepem ,cały czas była na lekach ,znów lekarz ,leki ,kroplówki przez parę dni,nie jadła ale za to zaczęła dużo pić i przestała się wypróżniać przez 4 dni.Zaczęłam jej dawać siemię po konsultacji z lekarzem ,po 2 dniach wydaliła z siebie taki bardzo gęsty śluz chyba to śluzówka z jelit według lek. po tym troszeczkę zjadła ale tylko parę kawałków mięsa wołowego surowego bo tylko to chciała wieczorem zaczynała wracać do życia ,rano nawrót nie pije jeść nie chcę jest bardzo chuda i tylko leży Robaki też wykluczone  To tak w wielkim skrócie PROSZĘ jeśli ktoś się spotkał z takimi objawami i swojego pupila niech napisze  USG też wyniki dobre .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zmień weterynarza bo to wygląda na poważną chorobę, może ropomacicze lub inna sprawa. Z jakiego jesteś miasta, jeżeli z Warszawy lubokolic to mogę polecić dobrego lekarza, ja się go trzymam już ponad 35 lat bo jest wetem z powołania, kocha leczyć nawet trudne przypadki.

Link to comment
Share on other sites

No to napisz skąd jesteś,(wtedy mozna wskazać dobra lecznicę),suka potrzebuje szybkiej,specjalistycznej pomocy,inaczej zginie...

Na forum nikt psa nie wyleczy,trzeba do innego weta,ponownie komplet badań I wdrożenie leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Bodzentyn,ul.Kielecka,dr Młodzikowski.

To jeden z najlepszych w świętokrzyskim.Masz jak dojechać?Znajdz dokladne namiary,zadzwon I jedz,bo szkoda psa...a badania w kierunku babeszjozy miał robione?To często najlepszy trop,no ale nie ma co gdybać...Daj znać co I jak,dobrze?trzymajcie się!M.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ze nie odpisywałam  ale stan się pogorszył i musiałam prędko do lek, Tosia dostała gorączki 40.6 stopni przy tym ma bardzo duży brzuch zaczęła charczeć i z pyska wydzielała się bardzo gęsta ślina dostała kroplówki zastrzyki z odbytu poszła woda jasno zabarwiona krwią a treści żadnej .A co do  babeszjoz  badania z krwi jej nie ujawniły, Jestem w domu i czekam bo już lek. nic nie może zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...